Polska – Belgia transmisja. Gdzie oglądać? (ME siatkarzy 2023)

Tomislav Pinter / Shutterstock.com

Już dziś Polska staje do rywalizacji z Belgią w spotkaniu 1/8 finału Mistrzostw Europy w siatkówce. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00. Gdzie oglądać transmisję w tv i online? Szczegóły poniżej.

Polska – Belgia, gdzie oglądać?

TVP Sport i Polsat Sport to kanały, które pokażą mecz Polska – Belgia na żywo w telewizji. Transmisję online udostępnia Polsat Box Go. A dla tych, którzy chcą obejrzeć mecz za darmo – przedstawiamy listę bezpłatnych serwisów, na których można oglądać transmisję: WP Pilot, Fortuna TV, Superbet TV, STS TV, Sport.tvp.pl.

Polska – Belgia, transmisja za darmo

Z serwisu Fortuna TV można korzystać po zarejestrowaniu konta, wpłacie depozytu i postawieniu dowolnego zakładu. Co więcej, dla nowych graczy Fortuna przygotowała pakiet bonusów na kwotę aż 630 zł. Platforma ta dostępna jest na różnych urządzeniach, od komputerów po smartfony i tablety.

» Oglądaj transmisje w Fortuna TV

Innym serwisem, który udostępnia stream za darmo jest Superbet TV. W tym przypadku wystarczy rejestracja, aby dostać dostęp do transmisji. Jakby tego było mało, nowi użytkownicy mogą liczyć na pakiet bonusów o wartości 3754 zł. Oglądajcie gdzie chcecie, na dowolnym urządzeniu – komputer, smartfon lub tablet.

» Oglądaj transmisje w Superbet TV

STS TV także zaoferuje transmisję, ale podobnie jak w przypadku Fortuna TV, konieczne jest spełnienie kilku warunków: utworzenie konta, wpłata depozytu i postawienie zakładu. Dla nowych dostępny jest zestaw bonusów na łączną sumę 1660 zł.

Polska – Belgia, transmisja online w Sport.tvp.pl

Sport.tvp.pl i aplikacja TVP Sport to kolejne opcje aby móc oglądać transmisję online z dzisiejszego meczu. Dzięki stronie internetowej mecz można oglądać na komputerze, a aplikacja została przygotowana dla wybranych smartfonów, tabletów, telewizorów Smart TV i innych urządzeń.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.