Polacy za granicą: 29.01-04.02.2016

Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

 

Bartosz Białkowski (Ipswich Town FC)
Ipswich 2-1 Reading – 90 minut

Piotr Malarczyk (Ipswich Town FC)
Ipswich 2-1 Reading – poza kadrą

Krystian Bielik (Arsenal FC)
Stoke U21 1-3 Arsenal U21 – 90 minut

Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Portsmouth 1-2 Bournemouth – poza kadrą
Crystal Palace 1-2 Bournemouth – 90 minut

Artur Krysiak (Yeovil Town FC)
Wimbledon 2-3 Yeovil – 90 minut
Luton 1-1 Yeovil – zmieniony w 60′

Tomasz Kuszczak (Birmingham City FC)
Bristol City 0-0 Birmingham – 90 minut

Maksymilian Stryjek (Sunderland AFC)
Sunderland U21 0-0 Chelsea U21 – 90 minut

Marcin Wasilewski (Leicester City)
Leicester 2-0 Liverpool – ławka rezerwowych

Michał Żyro (Wolverhampton Wanderers)
Wolves 2-2 Bolton – poza kadrą

Łukasz Fabiański (Swansea City AFC)
West Brom 1-1 Swansea – 90 minut

Adrian Mierzejewski (Al-Nassr Rijad)
Al Nasr Riyadh 0-0 Al Qadisiya – 90 minut

Rafał Wolski (KV Mechelen)
Charleroi 3-2 KV Mechelen – ławka rezerwowych

Roger Guerreiro (Villa Nova AC)
Villa Nova MG 2-1 Tombense – poza kadrą

Mateusz Zahara (Henan Jianye)

Adam Marciniak (AÉK Larnaka)
AEK Larnaca 1-0 Achnas – poza kadrą
AEK Larnaca 3-0 Anorthosis – poza kadrą

Mateusz Taudul (AÉK Larnaka)
AEK Larnaca 1-0 Achnas – poza kadrą
AEK Larnaca 3-0 Anorthosis – ławka rezerwowych

Mateusz Piątkowski (APÓEL Nikozja)
APOEL 6-1 Nea Salamis – ławka rezerwowych

Łukasz Skowron (AÉL Limassol)
Aris 0-1 AEL Limassol – poza kadrą

Arkadiusz Piech (AÉL Limassol)
Aris 0-1 AEL Limassol – poza kadrą

Patryk Wolański (FC Midtjylland)

Kamil Wilczek (Brondbyernes IF)

Kamil Grosicki (Stade Rennais FC)
Bordeaux 4-0 Rennes – wszedł w 61′
Rennes 0-1 St. Etienne – wszedł w 62′

Krzysztof Król (AÉL Kallonís)
Panetolikos 1-0 Kalloni – poza kadrą

Radosław Majewski (AS Véria)
AEK 3-0 Veria – 90 minut

Paweł Bochniewicz (Granada CF)
Granada B 2-1 Linense – 90 minut, gol 37′, żółta kartka

Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC)
Sevilla 3-1 Levante – poza kadrą
Sevilla 4-0 Celta Vigo – poza kadrą

Cezary Wilk (Real Zaragoza CD)
Almeria 2-1 Zaragoza – poza kadrą

Filip Bednarek (FC Utrecht)
Twente 3-1 Utrecht – ławka rezerwowych
PSV 1-3 Utrecht – ławka rezerwowych

Wojciech Golla (NEC Nijmegen)
Nijmegen 0-3 Alkmaar – 90 minut

Filip Kurto (SBV Excelsior Rotterdam)
Vitesse 0-0 Excelsior – 90 minut

Arkadiusz Milik (AFC Ajax)
Roda 2-2 Ajax – 90 minut, gol 27′

Oskar Zawada (FC Twente)
Twente 3-1 Utrecht – poza kadrą

Ludovic Obraniak (Maccabi Hajfa)
H. Akko 1-1 M. Haifa – zmieniony w 85′

Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata)

Damien Perquis (Toronto FC)

Sebastian Boenisch (TSV Bayer 04 Leverkusen)
Leverkusen 3-0 Hannover – ławka rezerwowych

Piotr Ćwielong (VfL Bochum 1848)

Rafał Gikiewicz (Eintracht Braunschweig)

Adam Matuszczyk (Eintracht Braunschweig)

Mateusz Klich (1.FC Kaiserslautern)

Kacper Przybyłko (1.FC Kaiserslautern)

Rafał Kazior (SV Werder Bremen 1899)
Magdeburg 1-1 Bremen II – 90 minut, gol 88′, żółta kartka

Jakub Kosecki (SV Sandhausen)

Robert Lewandowski (FC Bayern München)
Bayern 2-0 Hoffenheim – 90 minut, 2 gole 32′ 64′

Maik Lukowicz (FC Hansa Rostock)
Rostock 0-0 Osnabruck – poza kadrą

Paweł Olkowski (1.FC Köln)
Wolfsburg 1-1 Koln – poza kadrą

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Dortmund 2-0 Ingolstadt – 90 minut, asysta 77′, żółta kartka

Eugen Polanski (TSG 1899 Hoffenheim)
Bayern 2-0 Hoffenheim – poza kadrą

Artur Sobiech (Hannover 96)
Leverkusen 3-0 Hannover – ławka rezerwowych

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)

Sebastian Tyrała (FC Rot-Weiß Erfurt)
Munster 2-0 Erfurt – 90 minut

Przemysław Tytoń (VfB Stuttgart 1893)
Stuttgart 2-1 Hamburger SV – 90 minut

Łukasz Załuska (SV Darmstadt 98)
Darmstadt 0-2 Schalke – ławka rezerwowych

Piotr Leciejewski (SK Brann)

Łukasz Jarosiński (Stromsgodset IF)

Paweł Dawidowicz (SL e Benfica)
Oliveirense 1-2 Benfica B – poza kadrą

Paweł Kieszek (GD Estoril-Praia)
Estoril 1-3 FC Porto – 90 minut

Maciej Makuszewski (Vitória FC Setúbal)
Rio Ave 2-1 Setubal – poza kadrą

Janusz Gol (Amkar Perm)

Maciej Rybus (Tieriek Grozny)

Marcin Komorowski (Tieriek Grozny)

Marcin Kowalczyk (FK Tosno)

Błażej Augustyn (Heart of Midlothian FC)

Michał Szromnik (Dundee United FC)

Marcin Gostomski (Rangers FC)
Rangers 1-0 Falkirk – poza kadrą
Raith 0-1 Rangers – poza kadrą

Daniel Dziwniel (FC Sankt Gallen)

Paweł Cibicki (Jönköpings Södra IF)

Adam Stachowiak (Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü)

Łukasz Szukała (Osmanlispor FK)

Patryk Tuszyński (Çaykur Rizespor Kulübü)
Sivas Belediyespor 0-2 Rizespor – wszedł w 77′, gol 80′

Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów)

Adrian Cieślewicz (The New Saints FC)
TNS 0-0 Connah’s Q. – zmieniony w 63′

Michał Nalepa (Ferencvárosi TC)

Jakub Błaszczykowski (ACF Fiorentina)
Genoa 0-0 Fiorentina – ławka rezerwowych
Fiorentina 2-1 Carpi – 90 minut, asysta 93′, żółta kartka

Kamil Glik (Torino FC)
Torino 0-0 Verona – poza kadrą
Sampdoria 2-2 Torino – 90 minut, żółta kartka

Tomasz Kupisz (Brescia Calcio)
Brescia 1-3 Livorno – 90 minut

Igor Łasicki (AC Rimini 1912)
Rimini 1-1 Lupa Roma – wszedł w 51′

Bartosz Salamon (Cagliari Calcio)
Avellino 1-2 Cagliari – 90 minut, żółta kartka

Łukasz Skorupski (Empoli FC)
Napoli 5-1 Empoli – 90 minut
Empoli 1-1 Udinese – 90 minut

Piotr Zieliński (Empoli FC)
Napoli 5-1 Empoli – 90 minut, żółta kartka
Empoli 1-1 Udinese – 90 minut

Wojciech Szczęsny (AS Roma)
AS Roma 3-1 Frosinone – 90 minut
Sassuolo 0-2 AS Roma – 90 minut

Thiago Cionek (US Citta di Palermo)
Carpi 1-1 Palermo – ławka rezerwowych
Palermo 0-2 AC Milan – ławka rezerwowych

Dominik Furman (Hellas Verona FC)
Torino 0-0 Verona – poza kadrą
Verona 2-1 Atalanta – ławka rezerwowych

Paweł Wszołek (Hellas Verona FC)
Torino 0-0 Verona – zmieniony w 81′
Verona 2-1 Atalanta – 90 minut, 2 asysty 42′ 83′


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.