Polacy za granicą: 18-24.03.2016
Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.
Bartosz Białkowski (Ipswich Town FC)
Ipswich 0-1 Rotherham – 90 minut
Piotr Malarczyk (Ipswich Town FC)
Ipswich 0-1 Rotherham – poza kadrą
Krystian Bielik (Arsenal FC)
–
Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Tottenham 3-0 Bournemouth – 90 minut
Artur Krysiak (Yeovil Town FC)
Cambridge Utd 3-0 Yeovil – 90 minut
Tomasz Kuszczak (Birmingham City FC)
Birmingham 1-1 Fulham – 90 minut
Maksymilian Stryjek (Sunderland AFC)
Middlesbrough U21 0-1 Sunderland U21 – 90 minut
Marcin Wasilewski (Leicester City)
Crystal Palace 0-1 Leicester – ławka rezerwowych
Michał Żyro (Wolverhampton Wanderers)
Burnley 1-1 Wolves – zmieniony w 73′
Łukasz Fabiański (Swansea City AFC)
Swansea 1-0 Aston Villa – 90 minut
Adrian Mierzejewski (Al-Nassr Rijad)
–
Roger Guerreiro (Villa Nova AC)
Cruzeiro 3-2 Villa Nova MG – wszedł w 80′
Mateusz Zahara (Henan Jianye)
–
Adam Marciniak (AÉK Larnaka)
AEK Larnaca 0-3 APOEL – ławka rezerwowych
Mateusz Taudul (AÉK Larnaka)
AEK Larnaca 0-3 APOEL – poza kadrą
Mateusz Piątkowski (APÓEL Nikozja)
AEK Larnaca 0-3 APOEL – ławka rezerwowych
Łukasz Skowron (AÉL Limassol)
AEL Limassol 2-2 Aris – ławka rezerwowych
Arkadiusz Piech (AÉL Limassol)
AEL Limassol 2-2 Aris – 90 minut, gol 14′
Patryk Wolański (FC Midtjylland)
Sonderjyske 3-2 Midtjylland – ławka rezerwowych
Kamil Wilczek (Brondbyernes IF)
Brondby 0-0 Esbjerg – wszedł w 67′, żółta kartka
Kamil Grosicki (Stade Rennais FC)
Marseille 2-5 Rennes – zmieniony w 60′, asysta 9′
Krzysztof Król (AÉL Kallonís)
PAOK 3-0 Kalloni – poza kadrą
Radosław Majewski (AS Véria)
Veria 0-1 Platanias – zmieniony w 69′
Paweł Bochniewicz (Granada CF)
Huelva 1-0 Granada B – 90 minut, żółta kartka
Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC)
Real Madryt 4-0 Sevilla – 90 minut, żółta kartka
Cezary Wilk (Real Zaragoza CD)
Tenerife 0-0 Zaragoza – poza kadrą
Filip Bednarek (FC Utrecht)
Utrecht 2-1 Excelsior – ławka rezerwowych
Wojciech Golla (NEC Nijmegen)
Den Haag 1-0 Nijmegen – ławka rezerwowych
Filip Kurto (SBV Excelsior Rotterdam)
Utrecht 2-1 Excelsior – poza kadrą
Arkadiusz Milik (AFC Ajax)
PSV 0-2 Ajax – zmieniony w 80′, gol 2′
Piotr Parzyszek (vbv De Graafschap)
Feyenoord 3-1 Graafschap – ławka rezerwowych
Oskar Zawada (FC Twente)
Twente 2-2 Alkmaar – wszedł w 79′
Ludovic Obraniak (Maccabi Hajfa)
H. Raanana 3-0 M. Haifa – ławka rezerwowych
Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata)
Iwata 2-2 Avispa Fukuoka – 90 minut
Iwata 1-2 Kobe – poza kadrą
Przemysław Trytko (FK Atyrau)
–
Damien Perquis (Toronto FC)
Sporting Kansas City 1-0 Toronto FC – 90 minut
Sebastian Boenisch (TSV Bayer 04 Leverkusen)
Stuttgart 0-2 Leverkusen – poza kadrą
Piotr Ćwielong (VfL Bochum 1848)
Bochum 2-2 Furth – poza kadrą
Rafał Gikiewicz (Eintracht Braunschweig)
Union Berlin 3-1 Braunschweig – 90 minut
Adam Matuszczyk (Eintracht Braunschweig)
Union Berlin 3-1 Braunschweig – zmieniony w 79′, żółta kartka
Mateusz Klich (1.FC Kaiserslautern)
Dusseldorf 4-3 Kaiserslautern – zmieniony w 79′
Kacper Przybyłko (1.FC Kaiserslautern)
Dusseldorf 4-3 Kaiserslautern – wszedł w 79′
Rafał Kazior (SV Werder Bremen 1899)
Mainz II 2-2 Bremen II – 90 minut, gol 19′, żółta kartka
Jakub Kosecki (SV Sandhausen)
Sandhausen 0-2 St. Pauli – poza kadrą
Robert Lewandowski (FC Bayern München)
1. FC Koln 0-1 Bayern – 90 minut, gol 10′
Maik Lukowicz (FC Hansa Rostock)
Dresden 2-2 Rostock – wszedł w 67′
Paweł Olkowski (1.FC Köln)
1. FC Koln 0-1 Bayern – ławka rezerwowych
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Augsburg 1-3 Dortmund – 90 minut
Eugen Polanski (TSG 1899 Hoffenheim)
Hamburger SV 1-3 Hoffenheim – ławka rezerwowych
Artur Sobiech (Hannover 96)
Frankfurt 1-0 Hannover – ławka rezerwowych
Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
Sandhausen 0-2 St. Pauli – poza kadrą
Sebastian Tyrała (FC Rot-Weiß Erfurt)
Erfurt 0-2 Chemnitzer – 90 minut
Przemysław Tytoń (VfB Stuttgart 1893)
Stuttgart 0-2 Leverkusen – 90 minut
Łukasz Załuska (SV Darmstadt 98)
Wolfsburg 1-1 Darmstadt – ławka rezerwowych
Piotr Leciejewski (SK Brann)
Brann 0-0 Odd – 90 minut
Łukasz Jarosiński (Stromsgodset IF)
Rosenborg 1-0 Strömsgodset – ławka rezerwowych
Paweł Dawidowicz (SL e Benfica)
Portimonense 1-0 Benfica B – 90 minut
Paweł Kieszek (GD Estoril-Praia)
Academica 0-3 Estoril – 90 minut
Maciej Makuszewski (Vitória FC Setúbal)
Setubal 0-1 FC Porto – zmieniony w 81′
Janusz Gol (Amkar Perm)
Amkar 0-0 FK Rostov – 90 minut
Maciej Rybus (Tieriek Grozny)
Terek 1-1 Ural – 90 minut
Marcin Komorowski (Tieriek Grozny)
Terek 1-1 Ural – poza kadrą
Marcin Kowalczyk (FK Tosno)
Tosno 2-2 Volgar-Astrakhan – 90 minut
Błażej Augustyn (Heart of Midlothian FC)
Hearts 0-3 St. Johnstone – zmieniony w 66′, żółta kartka
Michał Szromnik (Dundee United FC)
Dundee Utd 2-2 Dundee FC – ławka rezerwowych
Daniel Dziwniel (FC Sankt Gallen)
St. Gallen 2-3 Young Boys – poza kadrą
Paweł Cibicki (Jönköpings Södra IF)
–
Adam Stachowiak (Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü)
Gaziantep BB 2-1 Trabzon – 90 minut
Łukasz Szukała (Osmanlispor FK)
Osmanlispor 3-1 Genclerbirligi – 90 minut
Patryk Tuszyński (Çaykur Rizespor Kulübü)
Akhisar Belediye 1-1 Rizespor – wszedł w 75′
Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów)
Dyn. Kiev 1-0 Zorya – wszedł w 89′
Adrian Cieślewicz (The New Saints FC)
Connah’s Q. 2-1 TNS – ławka rezerwowych
Michał Nalepa (Ferencvárosi TC)
Vasas 1-4 Ferencvaros – 90 minut
Jakub Błaszczykowski (ACF Fiorentina)
Frosinone 0-0 Fiorentina – ławka rezerwowych
Kamil Glik (Torino FC)
Torino 1-4 Juventus – 90 minut, żółta kartka
Tomasz Kupisz (Brescia Calcio)
Latina 2-2 Brescia – 90 minut, gol 73′, żółta kartka
Igor Łasicki (AC Rimini 1912)
Prato 0-2 Rimini – 90 minut
Rimini 1-1 Carrarese – poza kadrą
Bartosz Salamon (Cagliari Calcio)
Vicenza 0-2 Cagliari – 90 minut, żółta kartka
Łukasz Skorupski (Empoli FC)
Empoli 0-0 Palermo – 90 minut
Piotr Zieliński (Empoli FC)
Empoli 0-0 Palermo – zmieniony w 63′
Wojciech Szczęsny (AS Roma)
AS Roma 1-1 Inter – 90 minut
Thiago Cionek (US Citta di Palermo)
Empoli 0-0 Palermo – ławka rezerwowych
Dominik Furman (Hellas Verona FC)
Verona 1-2 Carpi – ławka rezerwowych
Paweł Wszołek (Hellas Verona FC)
Verona 1-2 Carpi – 90 minut