Polacy za granicą: 11-17.03.2016

Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

 

Bartosz Białkowski (Ipswich Town FC)
Cardiff 1-0 Ipswich – 90 minut
Ipswich 2-0 Blackburn – 90 minut

Piotr Malarczyk (Ipswich Town FC)
Cardiff 1-0 Ipswich – poza kadrą
Ipswich 2-0 Blackburn – poza kadrą

Krystian Bielik (Arsenal FC)
Aston Villa U21 1-0 Arsenal U21 – poza kadrą

Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Bournemouth 3-2 Swansea – 90 minut

Artur Krysiak (Yeovil Town FC)
Yeovil 1-0 Notts County – 90 minut

Tomasz Kuszczak (Birmingham City FC)
Wolves 0-0 Birmingham – 90 minut

Maksymilian Stryjek (Sunderland AFC)
Manchester City U21 1-1 Sunderland U21 – 90 minut

Marcin Wasilewski (Leicester City)
Leicester 1-0 Newcastle – ławka rezerwowych

Michał Żyro (Wolverhampton Wanderers)
Wolves 0-0 Birmingham – wszedl w 46′

Łukasz Fabiański (Swansea City AFC)
Bournemouth 3-2 Swansea – 90 minut

Adrian Mierzejewski (Al-Nassr Rijad)
Al Nasr Riyadh 1-1 Lekhwiya SC – 90 minut

Roger Guerreiro (Villa Nova AC)
Villa Nova MG 1-1 Caldense – wszedł w 70′

Mateusz Zahara (Henan Jianye)
Chongqing Lifan 0-1 Henan Construction – poza kadrą

Adam Marciniak (AÉK Larnaka)
Anorthosis 0-1 AEK Larnaca – ławka rezerwowych

Mateusz Taudul (AÉK Larnaka)
Anorthosis 0-1 AEK Larnaca – ławka rezerwowych

Mateusz Piątkowski (APÓEL Nikozja)
APOEL 2-1 Omonia – ławka rezerwowych

Łukasz Skowron (AÉL Limassol)
Doxa 1-2 AEL Limassol – 90 minut

Arkadiusz Piech (AÉL Limassol)
Doxa 1-2 AEL Limassol – zmieniony w 90′, gol 85′, żółta kartka

Patryk Wolański (FC Midtjylland)
Midtjylland 3-0 Hobro – ławka rezerwowych

Kamil Wilczek (Brondbyernes IF)
Brondby 1-0 Randers – ławka rezerwowych

Kamil Grosicki (Stade Rennais FC)
Rennes 2-2 Lyon – 90 minut

Krzysztof Król (AÉL Kallonís)
Kalloni 0-2 Giannina – poza kadrą

Radosław Majewski (AS Véria)
Iraklis 1-1 Veria – 90 minut

Paweł Bochniewicz (Granada CF)
Granada B 1-0 Jaen – 90 minut, żółta kartka

Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC)
Sevilla 4-2 Villarreal – poza kadrą
Sevilla 3-0 Basel – wszedł w 61′

Cezary Wilk (Real Zaragoza CD)
Zaragoza 1-0 Albacete – poza kadrą

Filip Bednarek (FC Utrecht)
Utrecht 2-2 Den Haag – ławka rezerwowych

Wojciech Golla (NEC Nijmegen)
Ajax 2-2 Nijmegen – ławka rezerwowych

Filip Kurto (SBV Excelsior Rotterdam)
Excelsior 2-1 Groningen – poza kadrą

Arkadiusz Milik (AFC Ajax)
Ajax 2-2 Nijmegen – 90 minut, gol 16′

Piotr Parzyszek (vbv De Graafschap)
Graafschap 3-0 Roda – wszedł w 90′, gol 91′

Oskar Zawada (FC Twente)
Twente 2-1 Zwolle – wszedł w 64′

Ludovic Obraniak (Maccabi Hajfa)
B. Jerusalem 3-2 M. Haifa – ławka rezerwowych

Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata)
Kashiwa 2-2 Iwata – 90 minut

Przemysław Trytko (FK Atyrau)
Zhetysu 1-1 Atyrau – wszedł w 62′

Damien Perquis (Toronto FC)
New York City 2-2 Toronto FC – 90 minut, gol 47′

Sebastian Boenisch (TSV Bayer 04 Leverkusen)
Leverkusen 1-0 Hamburger SV – poza kadrą
Leverkusen 0-0 Villarreal – poza kadrą

Piotr Ćwielong (VfL Bochum 1848)
Kaiserslautern 0-2 Bochum – poza kadrą

Rafał Gikiewicz (Eintracht Braunschweig)
Furth 3-0 Braunschweig – 90 minut

Adam Matuszczyk (Eintracht Braunschweig)
Furth 3-0 Braunschweig – 90 minut, żółta kartka

Mateusz Klich (1.FC Kaiserslautern)
Kaiserslautern 0-2 Bochum – poza kadrą

Kacper Przybyłko (1.FC Kaiserslautern)
Kaiserslautern 0-2 Bochum – wszedł w 70′

Rafał Kazior (SV Werder Bremen 1899)
Bremen II 0-1 Erfurt – 90 minut

Jakub Kosecki (SV Sandhausen)
Sandhausen 1-0 Dusseldorf – poza kadrą

Robert Lewandowski (FC Bayern München)
Bayern 5-0 Bremen – wszedł w 74′, gol 86′
Bayern p.d. 4-2 (2-2) Juventus – 90 minut, gol 73′, żółta kartka

Maik Lukowicz (FC Hansa Rostock)
Rostock 4-0 Wehen – wszedł w 68′

Paweł Olkowski (1.FC Köln)
Hannover 0-2 1. FC Koln – wszedł w 90′

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Dortmund 2-0 Mainz – wszedł w 46′
Tottenham 1-2 Dortmund – 90 minut

Eugen Polanski (TSG 1899 Hoffenheim)
Hoffenheim 1-0 Wolfsburg – poza kadrą

Artur Sobiech (Hannover 96)
Hannover 0-2 1. FC Koln – poza kadrą

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
St. Pauli 3-4 Paderborn – 90 minut, gol 84′

Sebastian Tyrała (FC Rot-Weiß Erfurt)
Bremen II 0-1 Erfurt – 90 minut, żółta kartka

Przemysław Tytoń (VfB Stuttgart 1893)
Ingolstadt 3-3 Stuttgart – 90 minut

Łukasz Załuska (SV Darmstadt 98)
Darmstadt 2-2 Augsburg – ławka rezerwowych

Piotr Leciejewski (SK Brann)
Strömsgodset 2-2 Brann – 90 minut

Łukasz Jarosiński (Stromsgodset IF)
Strömsgodset 2-2 Brann – ławka rezerwowych

Paweł Dawidowicz (SL e Benfica)
Feirense 1-0 Benfica B – poza kadrą
Benfica B 2-0 Farense – 90 minut

Paweł Kieszek (GD Estoril-Praia)
Estoril 1-2 Sporting – 90 minut

Maciej Makuszewski (Vitória FC Setúbal)
Arouca 1-0 Setubal – wszedł w 80′

Janusz Gol (Amkar Perm)
Sp. Moscow 2-1 Amkar – 90 minut, żółta kartka

Maciej Rybus (Tieriek Grozny)
Dyn. Moskwa 0-1 Terek – 90 minut

Marcin Komorowski (Tieriek Grozny)
Dyn. Moskwa 0-1 Terek – poza kadrą

Marcin Kowalczyk (FK Tosno)
Tosno 0-1 Orenburg – 90 minut
Tosno 2-0 Yaroslavl – 90 minut

Błażej Augustyn (Heart of Midlothian FC)
Dundee FC 0-1 Hearts – ławka rezerwowych

Michał Szromnik (Dundee United FC)
Motherwell 2-1 Dundee Utd – 90 minut

Daniel Dziwniel (FC Sankt Gallen)
Basel 4-2 St. Gallen – poza kadrą

Paweł Cibicki (Jönköpings Södra IF)

Adam Stachowiak (Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü)
Boluspor 1-1 Gaziantep BB – 90 minut

Łukasz Szukała (Osmanlispor FK)
Basaksehir 2-3 Osmanlispor – 90 minut, żółta kartka

Patryk Tuszyński (Çaykur Rizespor Kulübü)
Rizespor 1-2 Besiktas – wszedł w 52′

Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów)
Karpaty 1-2 Dyn. Kiev – zmieniony w 78′, gol 55′
Manchester City 0-0 Dyn. Kiev – zmieniony w 46′

Adrian Cieślewicz (The New Saints FC)
TNS 2-0 Llandudno – zmieniony w 75′, gol 62′
Bala Town 0-0 TNS – wszedł w 69′

Michał Nalepa (Ferencvárosi TC)
Ferencvaros 4-0 Puskas Academy – poza kadrą
Debrecen 0-0 Ferencvaros – 90 minut

Jakub Błaszczykowski (ACF Fiorentina)
Fiorentina 1-1 Verona – ławka rezerwowych

Kamil Glik (Torino FC)
Genoa 3-2 Torino – 90 minut

Tomasz Kupisz (Brescia Calcio)
Brescia 3-0 Crotone – 90 minut

Igor Łasicki (AC Rimini 1912)
Lucchese 2-0 Rimini – ławka rezerwowych

Bartosz Salamon (Cagliari Calcio)
Cagliari 0-2 Perugia – 90 minut

Łukasz Skorupski (Empoli FC)
Empoli 1-1 Sampdoria – 90 minut

Piotr Zieliński (Empoli FC)
Empoli 1-1 Sampdoria – 90 minut

Wojciech Szczęsny (AS Roma)
Udinese 1-2 AS Roma – 90 minut

Thiago Cionek (US Citta di Palermo)
Palermo 0-1 Napoli – ławka rezerwowych

Dominik Furman (Hellas Verona FC)
Fiorentina 1-1 Verona – ławka rezerwowych

Paweł Wszołek (Hellas Verona FC)
Fiorentina 1-1 Verona – wszedł w 72′


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.