Polacy za granicą: 08-14.01.2016

Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

 

Bartosz Białkowski (Ipswich Town FC)
Ipswich 2-2 Portsmouth – 90 minut
Ipswich 2-1 Leeds – ławka rezerwowych

Piotr Malarczyk (Ipswich Town FC)
Ipswich 2-2 Portsmouth – 90 minut
Ipswich 2-1 Leeds – ławka rezerwowych

Krystian Bielik (Arsenal FC)
West Brom U21 1-1 Arsenal U21 – 90 minut

Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Birmingham 1-2 Bournemouth – poza kadrą
Bournemouth 1-3 West Ham – 90 minut

Artur Krysiak (Yeovil Town FC)
Carlisle 2-2 Yeovil – 90 minut

Tomasz Kuszczak (Birmingham City FC)
Birmingham 1-2 Bournemouth – ławka rezerwowych
Nottingham 1-1 Birmingham – 90 minut

Maksymilian Stryjek (Sunderland AFC)

Marcin Wasilewski (Leicester City)
Tottenham 2-2 Leicester – 90 minut, gol 19′, żółta kartka
Tottenham 0-1 Leicester – ławka rezerwowych

Michał Żyro (Wolverhampton Wanderers)
West Ham 1-0 Wolves – zmieniony w 81′
Wolves 3-2 Fulham – zmieniony w 83′, 2 gole 6′ 13′

Łukasz Fabiański (Swansea City AFC)
Oxford Utd 3-2 Swansea – poza kadrą
Swansea 2-4 Sunderland – 90 minut, asysta 40′

Łukasz Gikiewicz (Al-Wehda Club)

Adrian Mierzejewski (Al-Nassr Rijad)

Filip Starzyński (KSC Lokeren Oost-Vlaanderen)

Rafał Wolski (KV Mechelen)

Roger Guerreiro (Villa Nova AC)

Mateusz Zahara (Henan Jianye)

Adam Marciniak (AÉK Larnaka)
Paralimni 0-1 AEK Larnaca – 90 minut, żółta kartka
Erimis 1-8 AEK Larnaca – poza kadrą

Mateusz Taudul (AÉK Larnaka)
Paralimni 0-1 AEK Larnaca – ławka rezerwowych
Erimis 1-8 AEK Larnaca – 90 minut

Mateusz Piątkowski (APÓEL Nikozja)
Aris 1-2 APOEL – ławka rezerwowych
Nea Salamis 0-1 APOEL – poza kadrą

Łukasz Skowron (AÉL Limassol)
AEL Limassol 0-0 Paphos – poza kadrą
AEL Limassol 1-0 Ayia Napa – poza kadrą

Arkadiusz Piech (AÉL Limassol)
AEL Limassol 0-0 Paphos – poza kadrą
AEL Limassol 1-0 Ayia Napa – poza kadrą

Piotr Parzyszek (Randers FC)

Patryk Wolański (FC Midtjylland)

Kamil Grosicki (Stade Rennais FC)
Rennes 2-2 Lorient – poza kadrą

Krzysztof Król (AÉL Kallonís)
Kalloni 0-2 Panathinaikos – poza kadrą
PAOK 3-0 Kalloni – poza kadrą

Radosław Majewski (AS Véria)
Veria 0-0 Panthrakikos – zmieniony w 60′
Iraklis 1-0 Veria – zmieniony w 72′

Paweł Bochniewicz (Granada CF)
San Roque 1-1 Granada B – 90 minut

Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC)
Sevilla 2-0 Ath. Bilbao – 90 minut
Sevilla 4-0 Betis – ławka rezerwowych

Cezary Wilk (Real Zaragoza CD)
R. Oviedo 1-0 Zaragoza – poza kadrą

Filip Bednarek (FC Utrecht)

Wojciech Golla (NEC Nijmegen)

Filip Kurto (SBV Excelsior Rotterdam)

Arkadiusz Milik (AFC Ajax)

Ludovic Obraniak (Maccabi Hajfa)
M. Tel Aviv 2-1 M. Haifa – 90 minut, żółta kartka
M. Haifa 2-1 B. Jerusalem – poza kadrą

Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata)

Damien Perquis (Toronto FC)

Sebastian Boenisch (TSV Bayer 04 Leverkusen)

Piotr Ćwielong (VfL Bochum 1848)

David Niepsuj (VfL Bochum 1848)

Rafał Gikiewicz (Eintracht Braunschweig)

Adam Matuszczyk (Eintracht Braunschweig)

Mateusz Klich (1.FC Kaiserslautern)

Kacper Przybyłko (1.FC Kaiserslautern)

Martin Kobylański (SV Werder Bremen 1899 II)

Rafał Kazior (SV Werder Bremen 1899 II)

Jakub Kosecki (SV Sandhausen)

Robert Lewandowski (FC Bayern München)

Paweł Olkowski (1.FC Köln)

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)

Eugen Polanski (TSG 1899 Hoffenheim)

Artur Sobiech (Hannover 96)

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)

Sebastian Tyrała (FC Rot-Weiß Erfurt)

Przemysław Tytoń (VfB Stuttgart 1893)

Łukasz Załuska (SV Darmstadt 98)

Oskar Zawada (VfL Wolfsburg)

Piotr Leciejewski (SK Brann)

Paweł Dawidowicz (SL e Benfica B)
Benfica B 2-3 Olhanense – 90 minut

Paweł Kieszek (GD Estoril-Praia)
Estoril 2-0 Belenenses – 90 minut
Rio Ave 3-0 Estoril – 90 minut

Janusz Gol (Amkar Perm)

Maciej Rybus (Tieriek Grozny)

Marcin Komorowski (Tieriek Grozny)

Marcin Kowalczyk (FK Tosno)

Błażej Augustyn (Heart of Midlothian FC)
Hearts 1-0 Aberdeen – 90 minut

Michał Szromnik (Dundee United FC)
Airdrieonians 0-1 Dundee Utd – poza kadrą

Marcin Gostomski (Rangers FC)
Rangers 5-1 Cowdenbeath – ławka rezerwowych

Daniel Dziwniel (FC Sankt Gallen)

Paweł Cibicki (Malmö FF)

Adam Stachowiak (Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü)

Łukasz Szukała (Osmanlispor FK)

Patryk Tuszyński (Çaykur Rizespor Kulübü)
Rizespor 3-1 Aydinspor – zmieniony w 62′, gol 45′
Aydinspor 1-2 Rizespor – 90 minut, gol 92′, żółta kartka

Tomasz Zahorski (Charlotte Independence)

Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów)

Adrian Cieślewicz (The New Saints FC)

Jakub Błaszczykowski (ACF Fiorentina)
Fiorentina 1-3 Lazio – zmieniony 54′

Kamil Glik (Torino FC)
Torino 0-1 Empoli – 90 minut

Tomasz Kupisz (Brescia Calcio)

Igor Łasicki (SS Maceratese 1922)
Santarcangelo 1-0 Maceratese – ławka rezerwowych

Bartosz Salamon (Cagliari Calcio)

Łukasz Skorupski (Empoli FC)
Torino 0-1 Empoli – 90 minut

Piotr Zieliński (Empoli FC)
Torino 0-1 Empoli – 90 minut

Wojciech Szczęsny (AS Roma)
AS Roma 1-1 AC Milan – 90 minut

Thiago Cionek (US Citta di Palermo)
Verona 0-1 Palermo – poza kadrą

Kamil Wilczek (Carpi FC 1909)
Carpi 2-1 Udinese – poza kadrą
AC Milan 2-1 Carpi – poza kadrą

Paweł Wszołek (Hellas Verona FC)
Verona 0-1 Palermo – zmieniony 46′


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.