Pol Lirola i Leonardo Balerdi zostaną w Ligue 1?

Hombrey, wikimedia.org

Marsylia dołoży wszelkich starań, aby w najbliższym okienku transferowym zatrzymać Leonardo Balerdiego oraz Pola Lirolę.

Francuski dziennik “L’Equipe” informuje, że drużyna występująca w Ligue 1 jest zdeterminowana, by zatrzymać u siebie Leonardo Balerdiego oraz Pola Lirola. Obaj grają w Marsylii w ramach wypożyczenia z BVB i Fiorentiny. Pablo Longoria, czyli prezes francuskiego klub dołoży wszelkich starań, aby wynegocjować niższe ceny zakupu niż te, które mają wpisane w kontrakcie, czyli odpowiednio 15 i 12 milionów euro.

Marsylia jest zainteresowana zatrzymaniem duetu, który w ostatnim czasie uczestniczył w nielegalnej imprezie w Hiszpanii. Obydwaj zostali ukarani mandatami po interwencji policji.

Leonardo Balerdi po niebyt udanym sezonie wskoczył do pierwszego składu po tym, jak trenerem Marsylii został jego rodak Jorge Sampaoli. Wcześniej dostawał o wiele mniej minut, przeważnie w pucharach krajowych. Nie mniej jednak gdy się pojawiał na boisku to w pełnym wymiarze czasowym. Teraz stanowi filar defensywy zespołu z Stade Velodrome. Piłkarzem tym interesuje się także Sevilla. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku przypadku Pola, który wielokrotnie udowadniał, że idealnie pasuje do systemu 3-2-4-1.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *