Pogoń Szczecin – Wisła Kraków (02.05) – gdzie oglądać? Transmisja TV i Online

Pogoń Szczecin 2022/23

Shutterstock/Mikołaj Barbanell

Dzisiaj o godzinie 16:00, na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie, rozegrany zostanie mecz Pogoń Szczecin – Wisła Kraków. Jest to finał Pucharu Polski sezonu 2023/24. Niniejszy artykuł przedstawia szczegóły dotyczące możliwości oglądania meczu na żywo zarówno w telewizji, jak i online, oraz informacje, czy dostępna będzie darmowa transmisja.

Gdzie oglądać finał Pucharu Polski?

Finał Pucharu Polski na żywo w telewizji można oglądać na kanałach Polsat oraz Polsat Sport. Transmisja online dostępna jest w serwisach WP Pilot, Canal+online i Polsat Box Go.

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków, transmisja online za darmo

Transmisja z finału Pucharu Polski, meczu Pogoń Szczecin – Wisła Kraków, nie jest dostępna bezpłatnie.

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków, transmisja w WP Pilot

Transmisję z dzisiejszego meczu można oglądać w WP Pilot po zarejestrowaniu konta i wykupieniu pakietu z kanałami telewizyjnymi. Kanał Polsat, na którym będzie pokazywany mecz, dostępny jest w płatnym pakiecie kanałów Lajt z reklamami, który WP Pilot oferuje od 5,99 zł miesięcznie. Transmisję z meczu w WP Pilot można oglądać poprzez stronę internetową (na komputerze) oraz aplikację (smartfony i tablety – Android, iOS, Huawei; telewizory i inne urządzenia – Android TV, LG WebOS, Samsung, Chromecast, Airplay, Fire TV).

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków, transmisja w Polsat Box Go

Platforma, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z jednego konta klienta mogą korzystać dwie osoby.

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków, transmisja w Canal+online

Aby śledzić dzisiejszy mecz na platformie Canal+online, konieczne jest wykupienie abonamentu „Canal+”, oferowanego w cenie promocyjnej 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Dostęp do transmisji w Canal+online możliwy jest zarówno przez stronę internetową, jak i przez aplikację mobilną dostępną na systemy iOS i Android, a także na urządzenia takie jak Samsung Smart TV, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV oraz AirPlay. Platforma umożliwia oglądanie wydarzeń na dwóch urządzeniach jednocześnie, co pozwala na dzielenie się kontem z inną osobą.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.