Podbeskidzie wygrywa kolejny sparing

facebook.com

Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało dziś kolejny sparing, rozgrywany w ramach przygotowań przed powrotem 1 ligi. Tym razem pokonało u siebie GKS Tychy 1:0.

Bardzo dobre spotkanie rozegrał kapitan “Górali”- Łukasz Sierpina. Od samego początku meczu bardzo aktywnie uczestniczył w akcjach ofensywnych swojej drużyny. W 21. minucie po dośrodkowaniu Bartosza Jarocha piłkę do bramki skierował najnowszy nabytek Podbeskidzia- Mateusz Marzec.

Bardzo groźne akcje zanotowała również drużyna GKS-u Tychy, lecz dzięki świetnej postawie Rafała Leszczyńskiego wynik nie uległ już zmianie. Pod koniec meczu GKS zaczął grać coraz odważniej, a poziom spotkania wyrównał się. Mimo tego, to “Górale” mogli się cieszyć kolejnym zwycięstwem.

Podbeskidzie znajduje się obecnie na 3 miejscu w tabeli i traci do lidera rozgrywek, Warty Poznań, zaledwie 3 punkty. Tyszanie za to z 20 zdobytymi punktami zajmują 8 miejsce.

TS Podbeskidzie:

I połowa: Polaček, Jaroch, Osyra, Bashlai, Gach, Sopoćko, Figiel, Rakowski (Rzuchowski), Sierpina, Laskowski, Marzec

II połowa: R. Leszczyński, Mroczko, Komor, Bashlai (Batelt), Modelski, Hilbrycht, Rzuchowski, Sopoćko, Sierpina (Gach), Laskowski, Marzec

GKS Tychy

II połowa: Jałocha, Kallaste, Biernat, Kowalczyk, Mańka, Piątek, Biegański, Steblecki, Moneta, Szumilas, Piątkowski

II połowa: Igaz, Połap, Pańkowski, Sołowiej, Daniel, Kristo, Piątek, Misztal, Biegański, Kasprzyk, Lewicki