Pod lupą: Zagłębie – Pogoń

Już dzisiejszego wieczoru na inaugurację sezonu 2013/2014 mecz w Lubinie pomiędzy tamtejszym Zagłębiem, a Szczecińską Pogonią. O godzinie 18:00 na Dialog Arenie początek spotkania, w którym Miedziowi powinni zdobyć komplet punktów.

W okienku transferowym Pogoń nie dokonała wielkich zakupów, natomiast z klubu odeszli Holl, Hricko, Kolendowicz oraz Pernis. W przeciwieństwie do Portowców Zagłębie Lubin zasilili znani zawodnicy: Kwiek, Przybecki i Piątek. Z klubu odeszli Hanzel, Nhamoinesu i Pawłowski.

Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wygraną gospodarzy 3:0 i myślę, że dzisiaj podobnie górą będą Miedziowi i zdobędą komplet punktów przed własną publicznością! Zapowiada się ciekawe spotkanie, a kurs na gospodarzy zachęca do gry 🙂

Mój typ:
Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin typ: 1 @ 1.90

Początek spotkania godzina 18:00

Powodzenia 😉


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

1 thought on “Pod lupą: Zagłębie – Pogoń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.