Zawodnicy Kamerunu prowadzeni przez Volkera Finke, tylko zremisowali z Burkina Faso 1:1, mimo iż byli zdecydowanym faworytem. Bramki w spotkaniu zdobyli Moukandjo i Dayo.

Początek spotkania należał do Kamerunu, ale mimo kilku dosyć groźnych strzałów, nie udało się żadnego z nich zamienić na bramkę. Spotkanie wyrównało się dopiero po 30 minucie. Zawodnicy Burkina Faso strzelali często, ale niecelnie. W przeciwieństwie do Kamerunu, który w 35 minucie wyszedł na prowadzenie po strzale Benjamina Moukandjo. Taki wynik utrzymał się, aż do przerwy i na drugie 45 minut, zawodnicy Kamerunu wychodzili w pozytywnych nastrojach. Jednak w drugiej części meczu, ich rywale nie zamierzali spocząć na laurach. Bramkę dającą wyrównanie zdobył w 75 minucie Isoffou Dayo. Jak się okazało, była to również ostatnia bramka w tym spotkaniu i dość sensacyjnie zamiast trzech punktów Kamerunu, jest remis. Warto wspomnieć, ze całe spotkanie w barwach Burkina Faso rozegrał były ekstraklasowicz, Prejuce Nakoulma.

Burkina Faso – Kamerun 1:1 (0:1)