Płocki agent “025” na dłużej w ekipie “Nafciarzy”!

źródło -https://www.wisla-plock.pl/

Jakub Rzeźniczak przedłużył umowę z zespołem Wisły Płock! 34-latek zagra w ekipie z Mazowsza przynajmniej do końca następnego sezonu!

Wisła Płock S.A. udzieliła Jakubowi Rzeźniczakowi licencji na dalsze występy w niebiesko-biało-niebieskich barwach w sezonie 2021/2022.” – W taki sposób klub poinformował na swej stronie internetowej o przedłużeniu kontraktu z 34-letnim zawodnikiem.

Takie słowa nie pojawiły się jednak w oświadczeniu bez powodu, albowiem wideo oraz zdjęcia załączone do komunikatu o nowym kontrakcie Rzeźniczaka nawiązują do kultowej serii filmów o przygodach “Agenta 007” – Jamesa Bonda. W tym wypadku w rolę Bonda wciela się lewy defensor płockiego zespołu, dla którego nadchodzący sezon będzie trzecim spędzonym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego.

Dotychczas Rzeźniczak zagrał dla Wisły 31 spotkań, w których to trzy razy trafiał do bramki rywala i zanotował jedną asystę. W obecnie trwającej kampanii, 9-krotny reprezentant Polski rozegrał dla “Nafciarzy” 14 meczów, a ponadto raz udało mu się pokonać bramkarza rywali – Frantiska Placha, w meczu z Piastem zakończonym wynikiem 2:2.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *