blank
Udostępnij:

PKO Ekstraklasa: Widzew wygrywa w Krakowie. W tle… kibice na dachu (WIDEO)

Dziwne sceny na zakończenie 3. kolejki PKO Ekstraklasy.

Spotkanie Cracovii Kraków z Widzewem Łódź dostarczyło emocji. Mecz, który odbył się w ramach kolejki Ekstraklasy, zakończył się wynikiem 1:3. Już w 4. minucie Benjamin Kallman otworzył wynik dla Cracovii, wprowadzając na stadion atmosferę euforii. Niestety dla gospodarzy, ich radość nie trwała długo, gdyż w 21. minucie Jakub Łukowski zdobył wyrównującą bramkę dla Widzewa.

Przewaga zespołu gości ujawniła się w końcówce spotkania, kiedy to Fran Alvarez i Imad Rondic kolejno wpisywali się na listę strzelców, zapewniając Widzewowi Łódź wygraną.

Zachowanie kibiców

Kibice Widzewa dostarczyli dodatkowych emocji, odpalając pirotechnikę i wieszając ogromny transparent "WIDZEW" obok napisu Pany. Zrobili to... po wdrapaniu się na dach stadionu. Po krótkim czasie, około 50 fanów Cracovii odpowiedziało,  także wybiegając na dach i zabierając transparent rywali. To wywołało ogromne emocje na trybunach. I mocne reakcje w mediach społecznościowych.