PKO Ekstraklasa. Warta Poznań wróciła do treningów

Źródło: twitter.com/_Ekstraklasa_

Piłkarze Warty Poznań we wtorek wyszli na pierwsze zajęcia w nowym roku. Za niespełna dwa tygodnie wylecą na obóz do tureckiego Side.

Przed rokiem Warciarze nie zdecydowali się na zagraniczne zgrupowanie i trenowali na obiektach w Grodzisku Wielkopolskim. Piotra Tworka w klubie już nie ma, który awansował z Wartą do PKO Ekstraklasy, a na swój dorobek pracuje Dawid Szulczek.

– Pierwsza jednostka to był taki typowy trening po urlopach. Chodziło o to, żeby przygotować zawodników do środowych badań i testów. Było więc sporo form zabawowych, ale też takich ukierunkowanych na to, że chcemy w meczach jak najwięcej grać w piłkę. Pojawiły się więc elementy, które będziemy chcieli wprowadzić do naszej gry – mówi trener Warty Poznań, Dawid Szulczek.

Zajęcia oceniam pozytywnie. Od czwartku będziemy już mieli treningi piłkarskie, ale w okresie przed wyjazdem na obóz do Turcji będą też zajęcia sprawnościowe i siłowe. Będziemy wplatali te elementy, na które w okresie startowym jest mniej czasu. Natomiast w przyszłym tygodniu wejdziemy już na bardzo wysokie obroty. Przewidziane są podwójne jednostki treningowe, a na koniec zagramy dwa sparingi, w których każdy zawodnik będzie mógł się pokazać – dodał.

Indywidualnie na boisku trenowali m.in.: Bartosz Kieliba, Michał Jakóbowski, Michał Kopczyński, Milan Corryn, Mateusz Sopoćko i Wiktor Pleśnierowicz.

źródło: wartapoznan.pl /


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.