blank
Udostępnij:

PKO Ekstraklasa: Szalona końcówka w Częstochowie! Raków z cennym triumfem (SKRÓT WIDEO)

Raków Częstochowa pokonał Pogoń Szczecin 1:0 na własnym stadionie w meczu 12. kolejki PKO Ekstraklasy.

Długo zapowiadało się na bezbramkowy remis w tym starciu. Decydująca była sama końcówka.

Sędzia mocno przedłużył ten mecz przez zachowanie kibiców, którzy odpalili pirotechnikę. Gospodarze w pełni to wykorzystali. Gola w... 103 minucie strzelił Matej Rodin! Co ciekawe, ten sam zawodnik... zobaczył także czerwoną kartkę dosłownie chwilę potem. Wszystko dlatego, bo miał już jeden żółty kartonik na koncie, a mimo to zdecydował się zdjąć koszulkę po bramce. To pokazuje jak szalone były ostatnie minuty tego spotkania.