PKO Ekstraklasa: Starcie beniaminków na remis

Wlazło

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała z Górnikiem Łęczna 1:1 w meczu 15. kolejki PKO Ekstraklasy.

Już pierwsze sekundy zapowiadały, że będzie to mecz walki. I to dosłowny. Na start spotkania czerwoną kartkę dostał Nemanja Tekijaški. Gospodarze grali zatem w osłabieniu.

To nie trwało jednak zbyt długo, bowiem jeszcze przed przerwą drugie “żółtko” zobaczył Przemysław Banaszak. W efekcie też Termalica miała rzut karny, który wykorzystał Piotr Wlazło.

Przyjezdni nie składali broni, a w 77. minucie znakomitym strzałem popisał się Jason Lokilo.

Choć obydwie drużyny szukały jeszcze swoich okazji, to mecz zakończył się remisem.