PKO Ekstraklasa: Raków wygrywa z Lechem po golu w doliczonym czasie gry! (Wideo)

Raków Częstochowa

Raków Częstochowa pokonał Lech w Poznaniu 2:1. Zadecydowała bramka w doliczonym czasie gry.

Pierwsza połowa nie przyniosła zbyt wielu emocji. Zdecydowanie więcej działo się po zamianie stron, a szczególnie w końcówce spotkania. Jednak po kolei – w 49. minucie błąd popełnił Filip Szymczak. Wykorzystał to Bartosz Nowak, który dograł do Patryka Kuna, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Filipa Bednarka.

Lech potrzebował około 20 minut na wyrównanie. Pięknym trafieniem popisał się Michał Skóraś.

Jednakże w samej końcówce Raków przejął kontrolę. Fran Tudor nawet skierował piłkę do siatki, jednak w trakcie akcji ręką zagrał Fabian Piasecki. Piasecki zrehabilitował się chwilę potem, tym razem samodzielnie finalizując atak po stałym fragmencie.