PKO Ekstraklasa. Legia Warszawa rozpoczęła rozmowy z Kamilem Grosickim

Grosicki

wba.co.uk

Jak się okazuje, Legia Warszawa rozpoczęła rozmowy z Kamilem Grosickim. W dwóch ostatnich meczach nie znalazł się w kadrze meczowej West Bromwich Albion.

Mistrzostwa Europy dla każdego piłkarza są niezwykłym przeżyciem, ale by się znaleźć wśród powołanych należy regularnie występować w klubie. Z takiego założenia wychodzi też prezes PZPN Zbigniew Boniek, który w mediach sugerował, że nie ma miejsca dla kogoś, kto nie łapie się co tydzień do składu.

Jak ustalił Tomasz Włodarczyk z serwisu “Meczyki.pl”, mistrzowie Polski sondują możliwość ściągnięcia reprezentanta Polski, który miałby pewne miejsce w składzie Czesława Michniewicza. Na stole znalazła się też oferta z Arabii Saudyjskiej. Wczoraj natomiast jednym z klubów, który zainteresował się “Turbo Grosikiem” był francuski Dijon, lecz nie sprostałby wymaganiom finansowym.

Przypomnijmy, iż 32-letni skrzydłowy został po raz pierwszy piłkarzem “Wojskowych w lipcu 2007 roku, gdy przechodził z Pogoni Szczecin. A dwa lata później na stałe rozstał się z 13-krotnym mistrzem Polski i wybrał grę w Jagiellonii Białystok, gdzie stał się ulubieńcem kibiców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *