PKO Ekstraklasa: Legia w pięć minut rozbiła Piasta (Wideo)

PKO Ekstraklasa

PKO Bank Polski Ekstraklasa, banda reklamowa / fot. Mikołaj Barbanell

Legia Warszawa dopisała na swoje konto kolejne trzy punkty w tym sezonie.

W piątkowy wieczór Legia pokonała na własnym obiekcie Piast Gliwice 2:0. Pierwsza połowa nie przyniosła zbyt wielu emocji, co pokazuje fakt iż padł tylko jeden celny strzał z obydwóch stron. Gospodarze zdecydowanie lepiej weszli w drugą część gry. Najpierw, w 48. minucie pewnym strzałem Frantiska Placha pokonał Ernest Muci. Chwilę potem świetnym wykończeniem popisał się również Filip Mladenović.

Tym samym Legia odnotowuje drugie zwycięstwo w tym sezonie i po czterech kolejkach będzie miała siedem punktów na koncie. Za tydzień Legia na wyjeździe zagra z Widzewem Łódź. Piast czeka natomiast mecz w Krakowie z Cracovią.