Udostępnij:

PKO Ekstraklasa: Lech Poznań pewnie rozbija mistrzów Polski (SKRÓT WIDEO)

"Kolejorz" idzie po mistrzostwo?

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok podsumowanie meczu

Przed ósmą serią gier PKO Ekstraklasy, wiele osób spodziewało się, że będzie to najciekawsze spotkanie obok starcia Legii Warszawa z Rakowem Częstochowa. W końcu była mowa o konfrontacji obecnego lidera z aktualnym mistrzem Polski. Gospodarze od pierwszych minut dawali znać, że chcą kontrolować ten mecz. Worek z bramkami rozwiązał Afonso Sousa, znakomitym strzałem w 25. minucie. Potem z rzutu wolnego podwyższył Dino Hotić. Tuż po czerwonej kartce dla Adriana Diegueza. Potem kibice dość długo czekali na kolejne bramki. Ale gdy się doczekali, to padły aż trzy. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Filip Szymczak i Filip Jagiełło. Oprócz tego samobója zaliczył Jetmir Haliti. Lech rozbija "Jagę" aż 5:0.