Tułacz
Udostępnij:

PKO Ekstraklasa: Cztery bramki i remis Puszczy z Górnikiem (WIDEO)

Górnik Zabrze nadal bez zwycięstwa w sezonie 2024/25.

Puszcza Niepołomice zremisowała 2:2 z Górnikiem Zabrze. Dla zespołu z Niepołomic to pierwszy punkt w tej kampanii. A ekipa Jana Urbana nadal czeka na zwycięstow.

Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego przebiegu meczu. Już w jedenastej minucie gościom prowadzenie dał Manu Sanchez. Spotkanie rozkręciło się po zamianie stron, gdzie w osiem minut zobaczyliśmy... trzy gole. Michalis Kossídis dał wyrównanie... po akcji rozegranej po rzucie z auto. Czyli charakterystycznym zagraniu dla Puszczy. Szybko odpowiedział Damian Rasak. Ale i wtedy Górnik nie nacieszył się z prowadzenia. Na 2:2 trafił efektownie Jakub Serafin.