PKO BP Ekstraklasa: Stal Mielec z nowym trenerem

PKO BP Ekstraklasa, oficjalna piłka / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Karuzela trenerska w polskim futbolu klubowym obraca się w coraz szybszym tempie. Stal Mielec kilka minut temu na swoim oficjalnym serwisie internetowym zakomunikowała, że pierwszym coachem będzie Dariusz Skrzypczak. Dzisiaj, bardzo niespodziewanie ze swoim stanowiskiem pożegnał się Dariusz Marzec.

Wyżej wspomniany Skrzypczak był niedawno bardzo ważnym członkiem sztabu trenerskiego w Lechu Poznań. Tydzień temu włodarze tej drużyny poinformowali o zakończeniu z nim współpracy. Dla 52-latka będzie do pierwsza poważniejsza szansa na zaistnienie w materii szkoleniowej na najwyższym poziomie rozgrywkowym. W poprzednim sezonie ligowym, w jednym spotkaniu o punkty pełnił funkcję głównego trenera. Popularny „Kolejorz” wówczas wygrał wysoko z Pogonią Szczecin (4:0).

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Tak jak wspomnieliśmy na początku artykułu, kilka godzin wcześniej Dariusz Marzec zakończył swoją przygodę ze Stalą Mielec. Należy wspomnieć, że w poprzednim tygodniu oficjalnie przypieczętował promocję teamu z Mielc do PKO BP Ekstraklasy. Jednym z powodem rozstania były różne koncepcje budowy sztabu szkoleniowego.

Źródło: oficjalna strona Stali Mielec, własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.