blank
Udostępnij:

PKO BP Ekstraklasa: Śląsk i Legia na remis (WIDEO)

Śląsk Wrocław zremisował 1:1 z Legią Warszawa w meczu 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Wszystkie bramki padały po przerwie. Goście prowadzili po bramce Kapustki, wyrównał Guercio.

Pierwsza połowa nie przyniosła wielu pozytywnych emocji i podbramkowych sytuacji. Były niestety negatywne emocje związane z bardzo niebezpiecznym zderzeniem Tobiasza z Jędrzejczykiem. Obydwaj zawodnicy Legii zostali w przerwie przetransportowani do szpitala a w ich miejsce weszli zmiennicy. W drugiej połowie ciekawie było już tylko z powodu bramek. W 53. minucie piłka w polu karnym znalazła się pod nogami Kapustki, który zrobił sobie miejsce i oddał strzał za trudny dla Leszczyńskiego.

Radość gości nie trwała jednak zbyt długo. Po kilkunastu minutach Guercio najlepiej odnalazł się w polu karnym po rzucie wolnym Śląska i wykorzystując dobre podanie Pokornego zdobył wyrównującą bramkę. Końcówka spotkania znów nieco senna i tak doszło do podziału punktów we Wrocławiu.

Podział punktów oznacza, że Śląsk nadal czeka na pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie, a Legia nie zostanie liderem po 6. kolejce PKO BP Ekstraklasy.