PKO BP Ekstraklasa: Demolka Lecha, Wisła bezradna w Poznaniu

Lech Poznań, pilkarskiswiat.com

W meczu 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy Lech Poznań podejmował Wisłę Płock. Kolejorz nie dał najmniejszych szans swojemu rywalowi wygrywając 4:1!

Początek meczu mógł zapowiadać, że obie ekipy na poważnie myśleli o zgarnięciu kompletu punktów. Lech objął prowadzenie  za sprawą Bartosza Salomona, lecz ich radość nie trwała długo. Zaledwie 2. minuty później do wyrównania doprowadził Dusan Lagator. Gospodarze mieli więcej z gry w ciągu pierwszej połowy, lecz nie potrafili tego odpowiednio udokumentować. Do szatni schodzili z remisem. Jednak po zmianie stron Kolejorz nie pozostawił wątpliwości, kto powinien dziś przy Bułgarskiej wygrać. Najpierw do siatki trafił Radosław Murawski, a kilka chwil później prowadzenie podwyższył Jakub Kamiński. Wynik meczu w 89. minucie gry ustawił Joao Amaral.