Pjanić bohaterem Romy!

W meczu 5 kolejki włoskiej Serie A AS Roma pokonała na wyjeździe Parmę 2:1. Bohaterem spotkania został Miralem Pjanić, który w 88 minucie zdobył bramkę na wagę trzech punktów dla “Wilków”. Roma wygrała jak na razie wszystkie 4 mecze w lidze.

Pierwszy cios w meczu zadali piłkarze Romy. W 27 minucie po kapitalnym podaniu Tottiego do Ljajicia, Ljajić oddał fantastyczny strzał i pokonał bezradnego Mirante – 1:0 dla Romy. W drugiej połowie gospodarze doszli do głosu i w 56 minucie wyrównali wynik meczu. Gola po strzale głową z rzutu rożnego strzelił De Ceglie. Kiedy wydawało się że mecz zakończy się remisem, w 88 minucie przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się gwiazdor “Wilków” – Miralem Pjanić i Roma wygrała ostatecznie 2:1. Ten gol zapewnił ekipie z Rzymu 4 zwycięstwo z rzędu w Serie A.

Parma – Roma (1:2) – 24.09.2014 (20:45)
27′ A.Ljajić (0:1)
56′ P.De Ceglie (1:1)
88′ M.Pjanić (1:2)