Piszczek w nowej roli ma wrócić do reprezentacji Polski

Łukasz Piszczek

Łukasz Piszczek / fot. Mikołaj Barbanell

19 stycznia poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Wraz z nim sztab szkoleniowy.

W mediach rozkręca się karuzela z nazwiskami potencjalnych kandydatów. Trzeba jednak pamiętać, iż oprócz tego nowy selekcjoner będzie musiał dobrać sobie współpracowników. Prezes PZPN – Cezary Kulesza nie chce popełniać błędu poprzednika, pozwalając na dowolność w tej sferze. Wielce możliwe, że sam wskaże jednego z asystentów.

Tutaj spora szansa otwiera się dla Łukasza Piszczka. Były defensor reprezentacji Polski obecnie jest grającym prezesem  LKS Goczałkowice-Zdrój. Dodatkowo spełnia się w roli eksperta telewizyjnego. Podczas EURO 2016 mocno miał już podpowiadać Adamowi Nawałce w kwestiach taktycznych.

Według informacji Tomasza Włodarczyka z portalu meczyki.pl, 66-krotny reprezentant Polski cieszy się dużym uznaniem prezesa PZPN Cezarego Kuleszy i może zasilić ekipę szkoleniową. Jest to możliwe przy powrocie Nawałki, ale jeszcze bardziej jeżeli Kulesza postawi na opcję zagraniczną przy wyborze nowego selekcjonera.

Źródło: Meczyki.pl


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.