Piłkarze Korony po raz kolejny pokazują charakter!

Piłkarze kieleckiej Korony po raz kolejny pokazują, że mają prawdziwe jaja! Mimo słabych wyników sportowych widać, że maja twarde charaktery i są zżyci z kibicami tworząc prawdziwą piłkarska rodzinę.

W majowym meczu pomiędzy Koroną Kielce a Jagiellonią Białystok piłkarze po zakończonym meczu zamiast do szatni udali się… na trybuny, stając w obronie swoich kibiców.

Po meczu policja nie chciała wypuścić z sektora fanatyków, bo ci odpalili kilka raz upiększając widowisko. Po krótkiej wymianie zdań doszło do małych przepychanek, w którą włączyli się zawodnicy Złoto-krwistych. Wśród nich byli m.in. Zbigniew Małkowski czy Paweł Golański.

Tym razem ponownie o sobie dal znać bramkarz kieleckiej drużyny, Zbigniew Małkowski. Po ostatnim zremisowanym meczu z Lechią Gdańsk 2:2 piłkarze chcieli podziękować swoim kibicom za doping (przybijając piątki), ale na przeszkodzie stanęła ochrona. Do krótkiej wymiany zdań z ochroną włączył się właśnie golkiper Korony wyjaśniając całą sytuację.

Dla Zbigniewa Małkowskiego brawo za pokazanie charakteru i wstawianie się za kibicami. Oby więcej takich piłkarzy było w polskiej lidze.

Poniżej filmik, w którym Zbigniew Malkowski broni kibiców w majowym meczu z Jagiellonią Białystok

[youtube id=”http://www.youtube.com/watch?v=fK0zvWvhs0U”]

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.