Piłkarz Lazio celem transferowym PSG?

Sergej Milinković-Savić

Zdjęcie: Metro

Jak informuje Corriere dello Sport, Paris Saint-Germain jest poważnie zainteresowane pozyskaniem Sergeja Milinkovicia-Savicia z SS Lazio.

Podane źródło jest zdania, że PSG złożyło już pierwszą ofertę transferową rzymianom, lecz została ona odrzucona. W kuluarach mówi się, że mowa o kwocie w okolicach 60 milionów euro. Najnowsze informacje mówią, iż paryżanie szykują nową, znacznie atrakcyjniejszą ofertę za serbskiego pomocnika.

Igli Tare, dyrektor sportowy Lazio rozmowie ze stacją Sky Sport Italia udzielił wypowiedzi, w której odniósł się do przyszłości 25-latka.

Z pewnością nie musimy obecnie nikogo sprzedawać. Myślę, że wiele się zmieni na rynku transferowym, ponieważ pandemia jest zjawiskiem, które odmieniło wszystko raz na zawsze, dlatego musimy być kreatywni, ale przede wszystkim bardzo dobrze planować teraźniejszość i przyszłość – powiedział Tare.

Uważam, że ceny za najlepszych graczy nie spadną. Oczywiście dla graczy średniej i niskiej klasy nastąpi trend spadkowy. Jeśli chodzi o Milinkovicia-Savicia, jego relacje z miastem i Lazio nigdy nie umrą, ponieważ z biegiem lat wywiązała się między nami bardzo silna więź. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę sytuację, jego życzenia, wszystko, o czym rozmawialiśmy do tej pory, każda oferta zostanie oceniona indywidualnie w odpowiednim czasie bez żadnej presji, ale przede wszystkim z poszanowaniem stanowiska obu stron – dodał.

Milinković-Savić  w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 31 spotkaniach, notując w nich pięć trafień i siedem asyst.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *