Piłkarz Brighton oskarżony o napaść na tle seksualnym

Piłkarz Brighton został aresztowany i postawiono mu zarzut napaści na tle seksualnym.

W środę piłkarz Brighton and Hove Albion został aresztowany pod zarzutem napaści na tle seksualnym. Dwie osoby, które z powodów prawnych muszą pozostać anonimowe, zostały skute kajdankami i zabrane przez funkcjonariuszy policji na komisariat w Brighton.

20-letnia gwiazdor Premier League został aresztowany pod klubem nocnym The Arch wraz z innym mężczyzną w wieku 40 lat.

W najbliższym spotkaniu Premier League drużyna Brighton zmierzy się z Norwich City, a występ oskarżonego piłkarza stoi pod znakiem zapytania. Drużyna, w której występuje reprezentant Polski obecnie zajmuje szóste miejsce w rozgrywkach angielskich.

– Brighton and Hove Albion są świadomi tego, że jeden z piłkarzy rozmawia z policją, ponieważ prowadzone jest dochodzenie w sprawie domniemanego przestępstwa. Sprawa jest w toku i dlatego klub nie może nic więcej powiedzieć. Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych po tym, jak kobiet zgłosiła napaść w Brighton. Mężczyzna po czterdziestce i mężczyzna po dwudziestce, obaj z Brighton zostali aresztowani i postawiono im zarzut napaści na tle seksualnym. Pozostają w areszcie policyjnym. Ofiara otrzymała specjalistyczne wsparcie od funkcjonariuszy.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.