Pietrowski: Zaległości zostaną uregulowane

Stadion Wisła Kraków / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Wszystko wskazuje na to, iż Adam Pietrowski zostanie nowym dyrektorem sportowym Wisły Kraków. – Praca agenta i dyrektora sportowego nie różni się diametralnie – zapewnia menadżer piłkarski.

-Pan Vanna Ly prosił mnie, bym nie na razie nie zdradzał zbyt wielu szczegółów. Mamy długofalowy program, który ma sprawić, że drużyna znów będzie siłą polskiej ligi – powiedział Adam Pietrowski w wywiadzie w “Przeglądzie Sportowym”.

Zawodnicy “Białej Gwiazdy” do drugiej części sezonu będą przygotowywać się w Turcji. – Pan Vanna Ly zaprosił drużynę na obóz zimowy do Turcji. Zespół będzie przebywał w jego hotelu w Antalyi. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 14–24 stycznia – dodaje.

Czas na spłatę zadłużenia względem piłkarzy, nowi właściciele mają do piątku. – Zaległości zostaną uregulowane, jak wcześniej powiedziano, według harmonogramu. Spotkanie z piłkarzami przebiegło w miłej atmosferze. Zawodnicy wysłuchali, jakie są perspektywy i myślę, że są już spokojniejsi – stwierdził.

Fanów krakowskiego zespołu gorąco interesuje również transfer Jakuba Błaszczykowskiego, który nie ma żadnych perspektyw na występy w Vfl Wolfsburg. – Spotkaliśmy się z nim w sobotę. Wrażenia są bardzo dobre. W styczniu wszystko będzie jasne. Wszyscy chcielibyśmy, by Kuba znów grał dla Białej Gwiazdy, bo jest pozytywnie nastawiony do sprawy – tłumaczy Pietrowski.

źródło: Przegląd Sportowy / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.