

Pietrowski: Zaległości zostaną uregulowane
Wszystko wskazuje na to, iż Adam Pietrowski zostanie nowym dyrektorem sportowym Wisły Kraków. - Praca agenta i dyrektora sportowego nie różni się diametralnie - zapewnia menadżer piłkarski.
-Pan Vanna Ly prosił mnie, bym nie na razie nie zdradzał zbyt wielu szczegółów. Mamy długofalowy program, który ma sprawić, że drużyna znów będzie siłą polskiej ligi - powiedział Adam Pietrowski w wywiadzie w "Przeglądzie Sportowym".
Zawodnicy "Białej Gwiazdy" do drugiej części sezonu będą przygotowywać się w Turcji. - Pan Vanna Ly zaprosił drużynę na obóz zimowy do Turcji. Zespół będzie przebywał w jego hotelu w Antalyi. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 14–24 stycznia - dodaje.
Czas na spłatę zadłużenia względem piłkarzy, nowi właściciele mają do piątku. - Zaległości zostaną uregulowane, jak wcześniej powiedziano, według harmonogramu. Spotkanie z piłkarzami przebiegło w miłej atmosferze. Zawodnicy wysłuchali, jakie są perspektywy i myślę, że są już spokojniejsi - stwierdził.
Fanów krakowskiego zespołu gorąco interesuje również transfer Jakuba Błaszczykowskiego, który nie ma żadnych perspektyw na występy w Vfl Wolfsburg. - Spotkaliśmy się z nim w sobotę. Wrażenia są bardzo dobre. W styczniu wszystko będzie jasne. Wszyscy chcielibyśmy, by Kuba znów grał dla Białej Gwiazdy, bo jest pozytywnie nastawiony do sprawy - tłumaczy Pietrowski.
źródło: Przegląd Sportowy / własne
-
AktualnościAS Roma blisko transferu Danii Gilariego z Hellas Verona
Damian Nowacki / 24 lipca 2025, 13:52
-
AktualnościManchester United blisko transferu Xavi Gery z Valencii
Damian Nowacki / 24 lipca 2025, 13:51
-
AktualnościHiszpania w finale Euro 2025 po dramatycznym zwycięstwie nad Niemcami
Damian Nowacki / 24 lipca 2025, 12:09
-
AktualnościMemphis Depay w tarapatach: Krytyka, kontrowersje i niezadowolenie fanów w Corinthians
Damian Nowacki / 24 lipca 2025, 11:48
-
AktualnościArsenal na tropie nowych wzmocnień: Gordon, Rodrigo i Eze na celowniku
Damian Nowacki / 24 lipca 2025, 10:43
-
AktualnościLiverpool pozyskuje Hugo Ekitike z Eintrachtu Frankfurt za 69 milionów funtów
Damian Nowacki / 24 lipca 2025, 10:17