Pierwszy sparing Kolejorza. Lech pokonał Wartę

lechpoznan.pl

W pierwszym meczu kontrolnym przygotowującym do nowego sezonu 2018/19 Lech Poznań pokonał Wartę Poznań 2:0. Obie bramki dla Kolejorza zdobył Kamil Jóźwiak.

Lech Poznań na prowadzenie wyszedł już w 5. minucie spotkania. Piłkę na dwudziestym metrze przejął Kamil Jóźwiak. Podbiegł z nią w pole karne Warty i technicznym strzałem po ziemi pokonał Tomasza Laskowskiego. Kolejorz prowadzenie podwyższył w 15. minucie, kiedy to Darko Jevtić prostopadłym podaniem uruchomił Jóźwiaka, a ten bez problemu umieścił futbolówkę w siatce. W dalszej części spotkania to Lech miał przewagę a bieniaminek pierwszej ligi starał się wyprowadzać kontrataki, które nie przyniosły efektów. Ostatecznie pierwszy sparing podpieczni Ivana Djurdjevicia wygrali 2:0. Kolejny mecz kontrolny Kolejorz zagra w sobotę 30 czerwca z Hapoelem Beer Szewa.