Pierre-Emerick Aubameyang broni cieszynek w odpowiedzi na krytykę Toniego Kroosa

Arteta

źródło: arsenal.com

Pierre-Emerick Aubameyang postanowił odnieść się do słów Toniego Kroosa. Niemiec skrytykował sposób celebracji goli przez piłkarzy, a szczególnie te w wykonaniu Gabończyka.

Piłkarz Realu Madryt w podcaście “Einfach mal Luppen” stwierdził, że nie jest fanem świętowania zdobycia bramek w przesadny sposób. – Uważam to za bardzo głupie. Ponadto niektórzy jeszcze chowają przedmioty w getrach – mówił. – Myślę, że nie jest to dobry wzór do naśladowania – dodał. Kroos skrytykował również Antoine’a Griezmanna za wykonywanie ruchów tanecznych z gry Fortnite. Aubameyang w przeszłości zakładał maski superbohaterów, takich jak Batman, Spiderman czy też Czarnej Pantery.

Tak poza tym. Czy to Toni Kroos ma dzieci? Chcę tylko przypomnieć, że zrobiłem to kilka razy dla mojego syna i zrobię to ponownie – odpowiedział kapitan “Kanonierów”. W poście na Twitterze wrzucił dodatkowo jego zdjęcie w pelerynie narysowane przez dziecko.

– Życzę wam, żebyście kiedyś mieli dzieci i sprawili, że będą szczęśliwi, jak te dzieci ze szkoły – podkreślił Aubameyang. Chwilę później Toni Kroos opublikował post, w którym przyznaje się do posiadania trójki dzieciaków. Po czym Gabończyk przesłał gratulacje dla jego pociech o od Batmana i Robina.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.