Sławomir Peszko znalazł klub! podpisał kontrakt z Włoską Parmą, ale najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu w drugoligowym FC Koeln, którego zawodnikiem był do tej pory – poinformował niemiecki klub.

 
Według niemieckiego “Kickera” obie drużyny doszły do porozumienia. Parma ma podpisać 3-letni kontrakt z byłym reprezentantem Polski.

– Długo czekałem na odpowiedni klub. Nie chciałem popełnić błędu z Anglii, gdzie regularnie grałem w Wolverhampton, ale jak pojawiła się kontuzja to odstawili mnie potem na boczny tor. Chcę zostać w Koeln na jakiś czas, bo znam ten klub, znam część chłopaków. Jest szansa pomóc zespołowi w awansie do Bundesligi. Wrócę tu do odpowiedniej formy. Nie ukrywam, że jestem głodny gry – powiedział Faktowi Peszko.

28-letni skrzydłowy do Köln trafił w styczniu 2011 roku z Lecha Poznań. Wcześniej występował w Wiśle Płock i Nafcie Jedlicze.

– Cieszymy się, że po intensywnych dyskusjach udało nam się osiągnąć porozumienie. Myślę, że wszystkie trzy strony są zadowolone. Peszko to ofensywny pomocnik, który doda nam jakości – powiedział dyrektor sportowy Koeln, Joerg Schmadtke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.