Peszko: Na pewno chcemy wygrać

Do meczu w Lubinie pozostało kilkanaście minut. Przytaczamy przy okazji przedmeczową wypowiedź Sławomira Peszki.

Spotkanie Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk jest meczem na czubie tabeli. Obie drużyny zajmują miejsca kolejno 4 i 3, a ewentualna wygrana w sobotnim spotkaniu może dać awans na pozycję lidera Ekstraklasy.

“Wynik będzie najprawdopodobniej na pograniczu, spodziewamy się dużej ilości walki, biegania, ale też piłkarskich umiejętności. Na pewno chcemy wygrać, by nie zaprzepaścić komfortowej sytuacji w tabeli, w jakiej się obecnie znajdujemy” – mówi Peszko dla lechia.pl.

Popularny “Peszkin” wrócił niedawno po kontuzji, a jego forma wciąż rośnie. W meczu przeciwko Legii (przegrana gdańszczan 3:0) był jedną z najjaśniejszych postaci. Także dzisiaj spodziewamy się dobrego spotkania w wykonaniu skrzydłowego Lechii.

“Z Armenią siedziałem na ławce, choć miałem nadzieję, że pojawię się na boisku. To motywuje mnie do jeszcze większej pracy w klubie, po to, by zasłużyć na następne powołania” – przekonuje Sławomir Peszko.

Pojedynek Zagłębia z Lechią będzie bardzo wyrównany. Z obu stron świetni bramkarze oraz zawodnicy z pola. Emocji nie powinno zabraknąć. Początek spotkania o godzinie 20:30 w Lubinie. Będzie się działo!


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *