Perisić przedłuży kontrakt z Interem? Coraz większy dystans pomiędzy klubem a piłkarzem

Perisić

transfermarkt.pl


“Corriere della Sera” informuje, że Inter Mediolan wciąż nie dogadał się z Ivanem Perisiciem odnośnie przedłużenia kontraktu. Co więcej, włoskie źródło dodaje, że dystans pomiędzy klubem i piłkarzem coraz bardziej się powiększa.

Chorwacki skrzydłowy po wygraniu Coppa Italia zadeklarował chęć pozostania w Interze Mediolan, jednak pomimo tego między dwoma stronami stoi ściana. Mianowicie – Perisic chce podpisać trzyletnią umowę o wartości 6 milionów euro za sezon, podczas gdy Inter nie chce przekroczyć dwuletniej umowy o wartości 4 milionów euro za sezon.

“Nerrazzuri” zakontraktowaniem Robina Gosensa chcieli pokazać Chorwatowi jego miejsce w szeregu i to, że nie jest niezastąpiony.

Wicemistrz Świata z 2018 roku będzie teraz musiał podjąć decyzję. Opcje są dwie – zaakceptowanie oferty Mediolańczyków bądź szukanie nowych wrażeń. Sytuację bacznie monitorują kluby z Premier League i Bundesligi.

Perisić został bohaterem ostatniego finału Pucharu Włoch. W rywalizacji z Juventusem strzelił dwa gole i w głównej mierze przyczynił się do zdobycia tego tytułu przez piłkarzy Interu Mediolan.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.