Pep Guardiola: Moje słowa zostały źle zrozumiane

Guardiola

Mundo Deportivo

Podczas konferencji prasowej przed weekendowym meczem z Southampton, Pep Guardiola tłumaczył się ze swojej wcześniejszej wypowiedzi. Hiszpański szkoleniowiec dość agresywnie zareagował na pytania dziennikarzy.

Po ostatnim spotkaniem w Lidze Mistrzów przeciwko RB Lipsk Pep Guardiola wypowiedział dość kontrowersyjne słowa o frekwencji na stadionie Manchesteru City.

– Zapraszam wszystkich kibiców na najbliższy mecz z Southampton. Będziemy zmęczeni po dzisiejszym spotkaniu i potrzebujemy większego wsparcia – powiedział.

Część fanów Obywateli pomyślała, że trener narzeka na marną frekwencję na stadionie. Jednak jak się dziś okazało, to wcale nie było intencją szkoleniowca. Chciał on zwrócić uwagę na zupełnie inną rzecz.

– Jeśli w środku tygodnia gramy tak ciężki mecz, jak przeciwko RB Lipsk, a za trzy dni mierzymy się z Southampton, który miał cały tydzień na przygotowanie, to potrzebujemy pełnego wsparcia kibiców. Dziesięć tysięcy? Dwadzieścia? Pięćdziesiąt? Nieważne. Potrzebujemy ich wsparcia. Moje słowa zostały źle zrozumiane – skomentował.

Spotkanie Manchesteru City z Southampton odbędzie się jutro o 16:00.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.