

Pele opuścił szpital
Trzykrotny mistrz świata opuścił dziś szpital w Sao Paulo. Legendarny piłkarz musiał poddać się tam operacji kręgosłupa.
To nie pierwszy raz, gdy Brazylijczyk miał problemy ze zdrowiem. Pod koniec ubiegłego roku miał problemy z nerkami i dwukrotnie z tego powodu trafił do kliniki, zaś przed dwoma miesiącami Pele przeszedł zabieg prostaty. Wtedy wydawało się, że jego stan ulegnie pogorszeniu ze względu na fakt, że posiada tylko jedną nerkę (drugą usunięto 35 lat temu). Na szczęście skończyło się na strachu, a Pele po dzisiejszym wyjściu ze szpitala w Sao Paulo powiedział, że jest w dobrym nastroju i najbliższe dni zamierza odpocząć w domu.
Źrodło: goal.com
-
AktualnościOceny pomeczowe Wyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 5:00
-


AktualnościOceny po meczu Urugwaj - Hiszpania. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 4:59
-


AktualnościWyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska statystyki. Strzały, posiadanie i kluczowe liczby (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 4:49
-


AktualnościUrugwaj - Hiszpania liczby meczu. Strzały, posiadanie, sytuacje (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 4:44
-

AktualnościWyjściowe jedenastki na mecz Egipt - Iran. Kto zagra od pierwszej minuty? (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 4:09
-

AktualnościZnamy podstawowe składy na mecz Nowa Zelandia - Belgia (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 4:08





































