

Pawłowski: Jest mi wstyd za to spotkanie
W sobotę Śląsk Wrocław poniósł porażkę z Wisłą Płock (0:3), która pod wodzą Kibu Vicuny odniosła pierwsze zwycięstwo ligowe.
- Zagraliśmy słabo i nie można po tym meczu przejść do porządku dziennego. Jest mi wstyd za to spotkanie - powiedział po starciu Tadeusz Pawłowski. Gospodarze zdecydowaną większość spotkania zagrali w przewadze jednego zawodnika, ale nie była widoczna różnica między zespołami. - Byliśmy wolniejsi, słabsi mentalnie. Brakowało walki. Można być zmęczonym, ale grając u siebie musi być walka, mowa ciała ma wyrażać, że za wszelką cenę chcemy wygrać. Tego było za mało. Grając 11 na 10 należy pograć dłużej piłką, utrzymać się przy niej, zmienić stronę. U nas nie było widać pomysłu, graliśmy na alibi, bez rozegrania - mówił rozgoryczony szkoleniowiec wrocławian.
- Jest mi bardzo wstyd. To nie jest IV-ligowy klub, to Śląsk Wrocław, wielka tradycja, historia. I tu się wymaga. Wymaga się walki, zaangażowania, pomysłu na grę - zakończył smutny Tadeusz Pawłowski.
W najbliższy piątek, Śląsk Wrocław zmierzy się z Górnikiem Zabrze, który był bez szans w rywalizacji z Legią Warszawa.
-
AktualnościEgipt - Iran sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:19
-


AktualnościKto sędziuje spotkanie Nowa Zelandia - Belgia? Poznaj arbitra tego meczu (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:16
-


AktualnościMauricio Pochettino: USA mimo porażki z Turcją kończą grupę D na pierwszym miejscu i zagrają z Bośnią i HercegowinąNowacki / 26 czerwca 2026, 16:57
-


AktualnościZion Suzuki: Japonia zremisowała 1:1 ze Szwecją i awansowała do 1/16 finału Mundialu 2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:38
-

AktualnościEkwador pokonał Niemcy 2:1 – prezydent Daniel Noboa ogłosił dzień wolny po awansie na MŚNowacki / 26 czerwca 2026, 16:16
-

AktualnościUrugwaj - Hiszpania przewidywane składy | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07





































