

Pauza Bartłomieja Drągowskiego
Fatalne wiadomości napłynęły do nas z Włoch. Bartłomiej Drągowski nie dokończył meczu Fiorentiny z Cagliari. Polski bramkarz nabawił się urazu i musiał opuścić boisko.
Drągowski doznał kontuzji jeszcze w pierwszej połowie. Po jednej z jego interwencji na jego twarzy pojawił się grymas bólu, a golkiper złapał się za udo. Uraz okazał się na tyle poważny, że 23-latek nie był już w stanie wyjść na drugą połowę.
Nie znamy jeszcze oficjalnej diagnozy, lecz pojawiają się pierwsze pogłoski, które nie brzmią zbyt optymistycznie. "Corriere dello Sport" jest zdania, że może to być koniec sezonu dla polskiego bramkarza.
Jest to bardzo zła wiadomość dla selekcjonera Paulo Sousy, ponieważ Portugalczyk brał pod uwagę Drągowskiego, jeżeli chodzi o powołania na Mistrzostwa Europy.
Jest to kolejna nieszczęśliwa informacja dla polskich kibiców. Wcześniej potwierdzone było już, że EURO opuszczą Krystian Bielik, Jacek Góralski i Krzysztof Piątek.
-
AktualnościLamine Yamal: "Nie panikujcie" – 18-latek odpowiada na krytykę po remisie Hiszpanii z Republiką Zielonego PrzylądkaNowacki / 21 czerwca 2026, 13:18
-


AktualnościTunezja ustanowiła unikalny anty-rekord na Mistrzostwach ŚwiataNowacki / 21 czerwca 2026, 13:13
-


AktualnościEkwador wciąż w grze po remisie 0:0 z Curaçao. "Mamy 100 minut", by odwrócić losy grupyNowacki / 21 czerwca 2026, 13:05
-


AktualnościMundial 2026. Curacao 0:0 Ekwador. 15 interwencji bramkarzaNowacki / 21 czerwca 2026, 12:50
-

AktualnościMundial 2026. Eloy Room hitem internetu po historycznym remisie Curacao z EkwadoremNowacki / 21 czerwca 2026, 12:41
-

AktualnościUrugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka sędzia. Kto sędziuje ten mecz? (22.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 12:12





































