
Paulo Dybala zdradził, w jakim klubie chciałby kontynuować karierę
Paulo Dybala wyraził podziw dla Barcelony i przy okazji przeciął plotki, które sugerowały, że przedłużył kontrakt z Juventusem Turyn.
Reprezentant Argentyny w zeszłe lato otrzymał propozycje z Manchesteru United i Tottenhamu Hotspur, które ostatecznie zostały odrzucone. Piłkarz w wywiadzie z "CNN" ujawnił, że za kilka chciałby przenieść się do FC Barcelony i występować u boku swojego rodaka - Leo Messiego. - Prawda jest taka, że Barcelona jest ogromnym klubem na całym świecie, a Messi jest jeszcze większy. Byłoby fantastycznie, gdybym tam trafił - powiedział Dybala.
- W Juventusie można stworzyć dwie równorzędne jedenastki. To klub pełen historii, a od Cristiano Ronaldo i Gianluigiego Buffona można się wiele nauczyć - zauważa. Paulo Dybale już nie raz wiązano z "Dumą Katalonii", gdzie miałby zastąpić starzejącego się Luisa Suareza. Choć wydaje się, że Lautaro Martinez jest bliżej, by przenieść się do utytułowanego klubu z Hiszpanii.
- Mam wielkie uznanie dla klubu i ludzi, którzy tu są. Mam dobre relacje z moim prezydentem i na pewno w pewnym momencie przyjdzie czas, by dłużej porozmawiać - przyznaje. W marcu tego roku okazało się, że Paulo Dybala jest zakażony koronawirusem, ale chorobę przechodził bezobjawowo. Po sześciu tygodniach przeprowadzone na obecność COVID-19 dały wynik negatywny. Rozgrywki Serie A zostaną wznowione 20 czerwca, a Juventus Turyn zmierzy się na wyjeździe z Bologną Łukasza Skorupskiego.
Allenamento sotto la pioggia oggi al Training Center!
#FinoAllaFine #ForzaJuve pic.twitter.com/8laHVEepgR
— JuventusFC (@juventusfc) June 8, 2020
-
Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167
Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-
EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-
Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166
Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28
-
EkstraklasaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem
Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-
EkstraklasaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy
Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-
News dniaOficjalnie: Wiadomo, co dalej z Zalewskim. Jest komunikat
Kamil Gieroba / 24 czerwca 2025, 11:25