
Ostatnia szansa dla Dembele? Xavi chce go zatrzymać
Do tej pory wiele wskazywało na to, iż Ousmane Dembele opuści Barcelonę wraz z końcem czerwca.
Co prawda sam Francuz nie wystosował żadnej, konkretnej deklaracji. Ale czas mija, a porozumienia między stronami odnośnie nowego kontraktu nadal nie ma. W międzyczasie media spekulują odnośnie nowego pracodawcy skrzydłowego i wskazuje na opuszczenie Camp Nou.
Tymczasem Xavi nadal ma nadzieję, że przekona Dembele do pozostania w Barcelonie. Hiszpański szkoleniowiec ma mocno cenić umiejętności zawodnika. Będzie prosił zarząd po raz ostatni, by podjąć rozmowy w sprawie przedłużenia współpracy. Jednakże problemem są kwestie finansowe. A Francuz raczej nie zejdzie z wymagań.
W międzyczasie 25-latek nie narzeka na brak zainteresowania. Był już łączony z wieloma klubami, między innymi z Paris Saint-Germain na czele, a ostatnio także i z Chelsea. Co dalej z Dembele? Dowiemy się najpóźniej za jedenaście dni, bo wtedy wygasa mu umowa.
Źródło:
-
Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167
Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-
EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-
Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166
Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28
-
EkstraklasaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem
Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-
EkstraklasaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy
Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-
Kwadrans futboluCezary Kulesza podejmuje kolejną świetną decyzje... I KWADRANS FUTBOLU #165
Rafał Makowski / 22 czerwca 2025, 14:02