Ole Gunnar Solskjaer zdradza, czy nowe nabytki Manchesteru United zagrają w meczu z Leeds United

United

manutd.com


Manchester United dokonał potężnych wzmocnień na ten sezon. Jednakże czy Raphael Varane i Jadon Sancho pomogą swoim nowym kolegom w pierwszej kolejce nowego sezonu Premier League?

Boss Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer na przedmeczowej konferencji zdradził, czy w meczu z Leeds United będzie mógł liczyć na Jadona Sancho i Raphaela Varane’a.

Transfer Francuza nie został jeszcze sfinalizowany, więc naturalnym jest to, że nie zadebiutuje w jutrzejszym meczu. Anglik natomiast trenował już z drużyną w tym tygodniu, po tym jak przebył chorobę.

– On (Varane) nie trenował z nami i nie postawiliśmy jeszcze “kropki nad i”. Rzeczy się zdarzają i rzeczy wymagają czasu i niestety z izolacją, która opóźniła te rzeczy. To nie jest jeszcze w 100 procentach załatwione… Nie mogę powiedzieć, że będzie do dyspozycji  jutro, bo nie będzie, ponieważ nie trenował z nami.

– Zawsze się zdarza, że są tam jakieś drobiazgi. Ale wielkim wstrzymaniem była izolacja i kwarantanna, oczywiście. On był w Manchesterze teraz. Wkrótce to się skończy.

Dobrą wiadomością jest to, że drugi z nabytków, Jadon Sancho będzie mógł wystąpić w pojedynku z odwiecznym rywalem.

Jadon będzie dostępny, zdecydowanie. Miał dobry tydzień. Niestety, był chory po urlopie i straciliśmy kilka dni treningów z nim. Ale naprawdę dobrze zgrał się w grupie i wyglądał lepiej niż się spodziewaliśmy. Będzie do dyspozycji. Nie mogę jednak powiedzieć, czy od pierwszych minut, czy nie.

“Czerwone Diabły” rozpoczną sezon już jutro o 13:30.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.