

Oficjalnie: Znamy następcę Michała Probierza w Cracovii
Jacek Zieliński zasiądzie na ławce trenerskiej Cracovii, po tym jak we wtorek z pracy zrezygnował Michał Probierz. Jego umowa obowiązywać będzie do końca rozgrywek 2022/23.
- Bardzo się cieszę, że mogę być znowu z Wami. Przeżyłem w Cracovii fantastyczne chwile i nie mogę się doczekać ponownego spotkania oraz pierwszego meczu po powrocie - powiedział 60-latek.
Pasy w ostatnim czasie poniosły dwie porażki ligowe i osunęły się na jedenastą lokatę. Warto odnotować, że Probierz pracował w najstarszym klubie w Polsce od czerwca 2017 roku i był najdłużej pracującym w ESA.
Nowy szkoleniowiec podczas swojej poprzedniej kadencji prowadził piłkarzy Pasów na przestrzeni trzech sezonów - od końcówki 2014/15, aż do finiszu zmagań w sezonie 2016/17. Łącznie pełnił funkcję trenera Cracovii w 90 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, osiągając średnią 1,43 "oczka" na mecz.
Trenerze, witamy w domu. 😊 👏
ℹ️ Nowym szkoleniowcem I zespołu Pasów został dziś Jacek Zieliński, powracając do Klubu po ponad czterech latach przerwy! 💪
Umowa, ponownie wiążąca Trenera z Cracovią, obowiązywać będzie do 30 czerwca 2023 roku. ⚪️🔴
— CRACOVIA (@KSCracoviaSA) November 10, 2021
źródło: cracovia.pl /
-
Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem






Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok






Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem






Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy






Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-

Polska PiłkaTo już jakieś fatum! Piłkarz Rakowa zerwał więzadła






Kamil Gieroba / 23 czerwca 2025, 9:55








































