Oficjalnie: Zmiany w zarządzie Motoru Lublin! Klub ma nową prezeskę

motorlublin.eu

Roszady kadrowe w drugoligowym Motorze Lublin. Nowym prezesem lubelskiej drużyny została Marta Daniewska.

Karuzela zmian kadrowych w drugoligowym klubie ruszyła wraz z przejęciem Motoru przez lokalnego przedsiębiorcę Zbigniewa Jakubasa i jego firmę Jakubas Investment sp. z. o. o.  21 października doszło do zmian w Radzie Nadzorczej klubu. Decyzją akcjonariuszy, w nowym składzie znaleźli się Marta Daniewska i Bogusław Leśniodorski, związany przez wiele lat z Legią Warszawa.

W piątek, 30 października nowe władze klubu doprowadziły do zmian w zarządzie. Dotychczasowy prezes Paweł Majka oraz wiceprezes Jacek Czarecki podali się do dymisji. Decyzję tę przyjęła Rada Nadzorcza.

Nowym prezesem Motoru Lublin została Marta Daniewska, która ostatnio związana była z kobiecą drużyną piłki ręcznej MKS Lublin. Daniewska odpowiedzialna była za marketing drużyny.

Znam swoją wartość, jestem pewna siebie i swoich umiejętności. Wiem, ile mogę dać temu klubowi. Nie boję się nowych wyzwań i tak też traktuję pracę w Motorze. Zresztą, proszę spojrzeć na to, jak sobie radziły i radzą inne kobiety, zasiadające na fotelu prezesa. Martyna Pajączek przez siedem lat z sukcesami pełniła funkcję prezes Miedzi Legnica. Po drodze świętowała z klubem awans do Ekstraklasy, a później objęła fotel prezes Widzewa Łódź. Po Pajączek Miedź zaufała kolejnej pani prezes, Marcie Żołędziewskiej. Takich przykładów można podawać więcej, bo męska piłka robi od kilku lat duży ukłon w stronę kobiet, pokładając w nas zaufanie – powiedziała Daniewska, cytowana przez oficjalną stronę klubu.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.