Oficjalnie: Zmiany w zarządzie Motoru Lublin! Klub ma nową prezeskę

motorlublin.eu

Roszady kadrowe w drugoligowym Motorze Lublin. Nowym prezesem lubelskiej drużyny została Marta Daniewska.

Karuzela zmian kadrowych w drugoligowym klubie ruszyła wraz z przejęciem Motoru przez lokalnego przedsiębiorcę Zbigniewa Jakubasa i jego firmę Jakubas Investment sp. z. o. o.  21 października doszło do zmian w Radzie Nadzorczej klubu. Decyzją akcjonariuszy, w nowym składzie znaleźli się Marta Daniewska i Bogusław Leśniodorski, związany przez wiele lat z Legią Warszawa.

W piątek, 30 października nowe władze klubu doprowadziły do zmian w zarządzie. Dotychczasowy prezes Paweł Majka oraz wiceprezes Jacek Czarecki podali się do dymisji. Decyzję tę przyjęła Rada Nadzorcza.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Nowym prezesem Motoru Lublin została Marta Daniewska, która ostatnio związana była z kobiecą drużyną piłki ręcznej MKS Lublin. Daniewska odpowiedzialna była za marketing drużyny.

Znam swoją wartość, jestem pewna siebie i swoich umiejętności. Wiem, ile mogę dać temu klubowi. Nie boję się nowych wyzwań i tak też traktuję pracę w Motorze. Zresztą, proszę spojrzeć na to, jak sobie radziły i radzą inne kobiety, zasiadające na fotelu prezesa. Martyna Pajączek przez siedem lat z sukcesami pełniła funkcję prezes Miedzi Legnica. Po drodze świętowała z klubem awans do Ekstraklasy, a później objęła fotel prezes Widzewa Łódź. Po Pajączek Miedź zaufała kolejnej pani prezes, Marcie Żołędziewskiej. Takich przykładów można podawać więcej, bo męska piłka robi od kilku lat duży ukłon w stronę kobiet, pokładając w nas zaufanie – powiedziała Daniewska, cytowana przez oficjalną stronę klubu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.