Oficjalnie: Zmiany w zarządzie Motoru Lublin! Klub ma nową prezeskę

motorlublin.eu

Roszady kadrowe w drugoligowym Motorze Lublin. Nowym prezesem lubelskiej drużyny została Marta Daniewska.

Karuzela zmian kadrowych w drugoligowym klubie ruszyła wraz z przejęciem Motoru przez lokalnego przedsiębiorcę Zbigniewa Jakubasa i jego firmę Jakubas Investment sp. z. o. o.  21 października doszło do zmian w Radzie Nadzorczej klubu. Decyzją akcjonariuszy, w nowym składzie znaleźli się Marta Daniewska i Bogusław Leśniodorski, związany przez wiele lat z Legią Warszawa.

W piątek, 30 października nowe władze klubu doprowadziły do zmian w zarządzie. Dotychczasowy prezes Paweł Majka oraz wiceprezes Jacek Czarecki podali się do dymisji. Decyzję tę przyjęła Rada Nadzorcza.

Nowym prezesem Motoru Lublin została Marta Daniewska, która ostatnio związana była z kobiecą drużyną piłki ręcznej MKS Lublin. Daniewska odpowiedzialna była za marketing drużyny.

Znam swoją wartość, jestem pewna siebie i swoich umiejętności. Wiem, ile mogę dać temu klubowi. Nie boję się nowych wyzwań i tak też traktuję pracę w Motorze. Zresztą, proszę spojrzeć na to, jak sobie radziły i radzą inne kobiety, zasiadające na fotelu prezesa. Martyna Pajączek przez siedem lat z sukcesami pełniła funkcję prezes Miedzi Legnica. Po drodze świętowała z klubem awans do Ekstraklasy, a później objęła fotel prezes Widzewa Łódź. Po Pajączek Miedź zaufała kolejnej pani prezes, Marcie Żołędziewskiej. Takich przykładów można podawać więcej, bo męska piłka robi od kilku lat duży ukłon w stronę kobiet, pokładając w nas zaufanie – powiedziała Daniewska, cytowana przez oficjalną stronę klubu.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *