Oficjalnie: Zbigniew Zakrzewski i Błażej Telichowski nowymi zawodnikami Wiary Lecha Poznań

lechpoznan.pl

Kibolski Klub Sportowy Wiara Lecha Poznań zbroi się przed startem rundy wiosennej piątej ligi. Nowymi zawodnikami zespołu zostali Zbigniew Zakrzewski i Błażej Telichowski. 

Założony przez kibiców Lecha Poznań zespół od lat pnie się w hierarchii polskiego futbolu. Obecnie występuje w piątej lidze podlegającej pod Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Kibolski Klub Sportowy Wiara Lecha Poznań po rundzie jesiennej zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 29. punktów. Do lidera Korony Piaski traci 13 “oczek”.

Kibice Lecha Poznań mają nadzieję awansować jeszcze wyżej.  W realizacji tego celu mają pomóc dwaj nowi zawodnicy, którzy w przeszłości występowali w seniorskim zespole Lecha Poznań. Do Wiary dołączyli Zbigniew Zakrzewski i Błażej Telichowski.

Pierwszy z nich przeniósł się do Poznania na zasadzie półrocznego wypożyczenia z czwartoligowej Tarnovii Tarnów. – To będzie znakomite zwieńczenie kilkunastoletniej kariery. Zakończę ją wśród kibiców, którym przysporzyłem swego czasu trochę frajdy, strzelając gole dla Lecha. Mam nadzieję, że jeszcze kilkanaście, a może kilkadziesiąt ich strzelę – przyznał 40-letni napastnik, który dla “Kolejorza” strzelił 36 bramek.

Błażej Telichowski trafił do zespołu Wiary w ramach transferu czasowego do końca trwającego sezonu. 36-latek ostatnio występował w czwartoligowej Tarnovii Tarnów Podgórne.

Runda wiosenna piątej ligi rozpocznie się w pierwszy weekend marca (06 – 07.03). Wiara na własnym stadionie zagra z Gromem Plewiska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *