Oficjalnie: Zakażenie koronawirusem w Śląsku Wrocław

Vítezslav Lavicka / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Jeden z zawodników Śląska Wrocław otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. – Informujemy, że u jednego z zawodników Śląska Wrocław wykryto zakażenie wirusem SARS-CoV-2 – poinformował klub.

W ciągu trwającego tygodnia piłkarze i sztab szkoleniowy Śląska Wrocław zostali poddani testom na obecność wirusa Sars-CoV-2 w organizmie. Przeprowadzone badania wykazały jeden dodatni wynik u zawodnika, który został odizolowany od drużyny. Nieznane są personalia zakażonego piłkarza. Reszta zespołu kontynuuje przygotowania do ligowego meczu z beniaminkiem rozgrywek, Podbeskidziem Bielsko-Biała (28.11, 17:30).

Informujemy, że u jednego z zawodników Śląska Wrocław wykryto zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Klub niezwłocznie wdrożył wszystkie niezbędne procedury i poinformował o zaistniałej sytuacji Zespół Medyczny PZPN oraz służby sanitarno-epidemiologiczne. Piłkarz przebywa obecnie w domu, gdzie przechodzi kwarantannę. Drużyna zgodnie z planem przygotowuje się do sobotniego meczu – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu, zamieszczonym na stronie slaskwroclaw.pl

Śląsk Wrocław po dziesięciu rozegranych spotkaniach zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 14. punktów na koncie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x