Oficjalnie: Zakażenie koronawirusem w Łódzkim Klubie Sportowym

Sześciu zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego otrzymało pozytywny wynik testu na koronawirusa. – W łódzkim zespole przeprowadzono badania na obecność wirusa SARS-CoV-2, które w sześciu przypadkach dały wynik pozytywny – poinformował pierwszoligowy klub.

W ciągu kilku ostatnich godzin piłkarze i sztab szkoleniowy ŁKS-u Łódź zostali poddani testom na obecność wirusa Sars-CoV-2 w organizmie. Przeprowadzone badania dały pozytywne wyniki u sześciu zawodników, którzy zostali odizolowani od drużyny. Nieznane są dane personalne zakażonych osób. Reszta zespołu kontynuuje przygotowania do sobotniego meczu z liderem tabeli – Bruk-Bet Termalicą Nieciecza (05.12, 12:40).

Przed meczem 16. kolejki Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza – ŁKS Łódź w łódzkim zespole przeprowadzono badania na obecność wirusa SARS-CoV-2, które w sześciu przypadkach dały wynik pozytywny. Zawodnicy z pozytywnym wynikiem badania niezwłocznie zostali wyłączeni z zajęć treningowych i odesłani na izolację. Zdrowi zawodnicy normalnie natomiast pod okiem sztabu szkoleniowego przygotowują się do sobotniego meczu w Niecieczy – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu, zamieszczonym na stronie lkslodz.pl.

ŁKS Łódź po piętnastu rozegranych spotkaniach zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 32. punktów. W sobotnie popołudnie podopieczni Wojciecha Stawowego spróbują przerwać złą passę czterech meczów bez zwycięstwa.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.