Oficjalnie: Zakażenie koronawirusem w Legii

Legia Warszawa

Artur Boruc, Legia Warszawa | fot. Mikołaj Barbanell

Kolejny przypadek zakażenia Covid-19 stwierdzono w szeregach warszawskiej Legii.

Legia Warszawa poinformowała, iż w sobotę jeden z zawodników pierwszej drużyny otrzymał pozytywny wynik testu na obecność wirusa Sars-Cov-2 w organizmie. Zakażony piłkarz od piątku przebywa w izolacji. Stołeczny klub nie ujawnił danych personalnych zakażonej osoby. Kibice i dziennikarze mogą się tylko domyślać o kim mowa. Prawdopodobnie chodzi o Bartosza Slisza, który nie został powołany do kadry meczowej na spotkanie z Lechem Poznań oraz nie weźmie udziału w listopadowym zgrupowaniu reprezentacji Polski U21.

Dodatkowo powtórzone w piątek testy wymazowe u Tomasa Pekharta  dały wynik niejednoznaczny, w związku z czym test został powtórzony. Do momentu otrzymania wyniku 31-letni napastnik będzie przebywał w domowej kwarantannie.

Legia Warszawa od kilku dni znajduje się na cenzurowanym miejscu. Jest to pokłosiem konferencji prasowej Czesława Michniewicza, w której trakcie przyznał, iż w meczu z Wartą Poznań (0:3), Igor Lewczuk wystąpił z gorączką, a Tomas Pekhart w przerwie meczu zgłosił brak węchu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.