Oficjalnie: Zagłębie Lubin pożegnało środkowego pomocnika

zaglebie.com


Zagłębie Lubin informuje o rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron z 30-letnim środkowym pomocnikiem Aleksandarem Scekiciem. Tym samym Czarnogórzec odchodzi po zaledwie pół roku.

Aleksandar Scekić trafił do KGHM Zagłębia Lubin 22 stycznia tego roku. Debiut zaliczył 4 lutego w spotkaniu 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Legią Warszawa (1:3). 29-krotny reprezentant Czarnogóry wystąpił w koszulce naszego Klubu 11 razy. W tym czasie dwukrotnie obejrzał żółtą kartkę.

– Chciałbym podziękować Aleksandarowi za grę w naszym Klubie. Planowaliśmy, by został w Lubinie na dłużej, ale wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Powodów jest kilka i muszę powiedzieć, że w tej decyzji zadecydowały też sprawy pozaboiskowe. Aleksandar zostawił w Czarnogórze swoją rodzinę i doszedł do wniosku, że w takiej sytuacji nie będzie w stanie kontynuować gry w Zagłębiu – powiedział Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

– Poprosił o rozwiązanie kontraktu, doszliśmy do porozumienia i uznaliśmy, że zawodnik nieszczęśliwy poza boiskiem nie da nam pełnej jakości w meczach. Lubin jest specyficznym miastem, zawodnicy, by dawać z siebie maksimum możliwości muszą się tu dobrze czuć, a w przypadku Scekicia tak nie było. Chciałbym podziękować zawodnikowi za pomoc w utrzymaniu Zagłębia w Ekstraklasie i życzyć mu powodzenia w dalszej karierze – podsumował.

źródło: informacja prasowa, zaglebie.com /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.