Oficjalnie: Wiktor Długosz w Warcie Poznań

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Oficjalny portal Korony Kielce poinformował, iż 19-letni Wiktor Długosz został wypożyczony do pierwszoligowej Warty Poznań. Ofensywny pomocnik pozostanie w klubie na dwanaście miesięcy.

Wychowanek kieleckiego zespołu w poprzednich rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów został wicekrólem strzelców. A młodzi zawodnicy z Kielc świętowali niespodziewane mistrzostwo Polski juniorów.  Wiktor Długosz wziął udział w sobotnim meczu sparingowym z Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:0) i sprawił na tyle dobre wrażenie, że klub z Drogi Dębińskiej zdecydował się na młodzieżowca. – Kornel Kordas wrócił z testów, a Piotr Pierzchała i Jakub Osobiński na dziś zostają w klubie – powiedział prezes “złocisto-krwistych”, Krzysztof Zając.

W rundzie jesiennej rozgrywek Fortuny 1. Ligi Warta Poznań domowe spotkania będzie rozgrywać na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Podopieczni Piotra Tworka na inaugurację kampanii ligowej zmierzą się na wyjeździe ze Stalą Mielec, która ma ambicje, by awansować do PKO Ekstraklasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *